Úpravna vody s reverzní osmózou a filtrací

Úpravna vody s reverzní osmózou a filtrací

Úpravna vody s reverzní osmózou a filtrací od spolehlivého výrobce IVAR lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Nakupujte bezpečně online. Úpravna vody s reverzní osmózou a filtrací výhodně za cenu 37940 Kč

37940 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Šestistupňový systém úpravy vody, vhodný pro instalaci v místě použití (např. do kuchyňské linky).

Reverzní osmóza je separační proces, který využívá tlak (v tomto případěčerpadla), který přinutí proudit vodu přes polopropustnou membránu, přitom ve vodě obsažené látky zůstávají na vnější straně membrány - je to stejný proces, který přirozeně probíhá ve všech živých buňkách. Membrána je schopna zachytit 96-99% organických a neorganických znečťujících látek, bakterií a virů. Semipermeabilní membrána se skládá z mnoha vrstev, které jsou navinuty na plastové trubce. Kontaminovaná voda vstupuje do membránové části pod tlakem a nutí molekuly vody projít mikroskopickými póry membrány, zatímco zachycené nečistoty na vnější straně jsou odplavovány do odpadu.

Efekt UV záření spočívá ve fotochemickém poškození RNA, DNA, event. i proteinů, enzymů či jiných, biologicky významných makromolekul. Důsledkem jejich poškození je formace molekul, které znemožňují replikaci genetické informace - množení bakterií - a tím dochází k jejich zničení. Nukleové kyseliny absorbují UV záření při vlnové délce 240-280 nm. Jinými slovy, speciální (germicidní) UV lampy, ničí organismy svým intenzivním ultrafialovým světlem, které způsobí narušení buněčných struktur. Výhodou UV záření je fakt, že nelze předávkovat.

 • výkon do 250 l / den s jedním odběrným místem
 • zásobník: 12 l (7 l k okamžitému použití)

Obsah balení

 • Kompletní úpravna vody s reverzní osmózou, filtrací - 380x460x250mm
 • Vložka - 10"; 5µm
 • Vložka - granulované aktivní uhlí - 10"
 • Vložka - blok aktivního uhlí - 10"
 • Membrána RO (75gpd)
 • Odstraňovač pachů - INLINE
 • Remineralizátor - INLINE
 • UV lampa KIT
 • Taková nádrž o rozměrech 345 x Ø 235 mm.

Další vlastnosti: Hmotnost 5 kg. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Úpravna vody s reverzní osmózou a filtrací
Výrobce:
SKU:
ED1694

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5654
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz