Sterilizační UV lampa KIT max IVA.HA355

Sterilizační UV lampa KIT max IVA.HA355

Sterilizační UV lampa KIT max IVA.HA355 od společnosti s výborným jménem IVAR je k sehnání u nás za skvělou cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online. Sterilizační UV lampa KIT max IVA.HA355 - nyní získáte od 39990 Kč

39990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

UV lampa je prostředek určený k dezinfekci pitné či bazénové vody. Uvnitř leštěné nerezové trubice se nachází UV výbojka umístěná v pouzdru z křemenného skla. UV lampy IVAR.UV LIGHT KIT lze klasifikovat dle tlaku uvnitř trubice na nízkotlaké-UVC (low-pressure), které emitují monochromatické záření 253,7 nm.

Efekt UV záření spočívá ve fotochemickém poškození RNA, DNA, event. i proteinů, enzymů či jiných, biologicky významných makromolekul. Důsledkem jejich poškození je formace molekul, které znemožňují replikaci genetické informace - množení bakterií - a tím dochází k jejich zničení.

Nukleové kyseliny absorbují UV záření při vlnové délce 240-280 nm. Jinými slovy, speciální (germicidní) UV lampy, ničí organismy svým intenzivním ultrafialovým světlem, které způsobí narušení buněčných struktur. Výhodou UV záření je fakt, že nelze předávkovat.

  • PN 7, T = +5 °C až +40 °C
  • nerezový sterilizátor s jednou monochromatickou lampou 254 nm
  • iradiace > 40mJ/cm2; 40/65/120 W
  • UV lampa se životností cca 10000 hodin; napájecí trafo s poruchovou signalizací LED diodou; třída IP55
  • pouzdro UV lampy z křemenného skla

Další vlastnosti: Dimenze připojení [coul] 1". Průtok [l/min] 49. Hmotnost 2 kg.  . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Sterilizační UV lampa KIT max IVA.HA355
Výrobce:
SKU:
ED1691

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5654
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz