Změkčovač vody Equo Soft MAXI 7x35

Změkčovač vody Equo Soft MAXI 7x35

Změkčovač vody Equo Soft MAXI 7x35 od našeho výrobce AQUACUP je k sehnání u nás za skvělou cenu. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality. Změkčovač vody Equo Soft MAXI 7x35 ve skvělé akci za 22740 Kč

22740 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Změkčovač vody EQUO SOFT slouží pro snížení tvrdosti vody. Je vybaven plně automatickou inteligentní řídící jednotkou zabezpečující chod, regeneraci a zobrazující provozní informace. Nádoba s regenerační pryskyřicí je vyrobena z vysoce kvalitního polypropylénu. Jednoduchá instalace a provoz zařízení.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI

  • vstřikování
  • 100% netoxický, recyklovatelný a potravinářský materiál (PP)
  • unikátní komora pro separaci tlakové nádoby, tlaková nádoba se jednoduchým svarem a připojením 2” 1/2
  • snadná údržba a čištění bez nutnosti demontáže konstrukce
  • odnímatelné horní víko pro snadný přístup do solanky
  • 1” elektronický ventil s integrovaným BY-PASS
  • protiproudová regenerace
  • napájení: 230 V 50 Hz
  • pracovní tlak: 2 - 8 BAR
  • provozní teplota: 5 - 42 °C

 PROCES ZMĚKČENÍ:

Probíhá na principu iontové výměny, kdy voda protéká vrstvou silně kyselého katexu (pryskyřice), který na sebe váže ionty vápníku (Ca) a hořčíku (Mg). Ty jsou nahrazovány sodíkem (Na). Tímto jednoduchým procesem je dokončeno změkčení vody. Po nasycení katexu automatický řídící ventil spustí regeneraci změkčovače, při které docházík jeho proplachu 100% solným roztokem (NaCl). K regeneraci změkčovače dochází po vyčerpání maximální kapacity buď okamžitě, případně je možné nastavit tzv. odloženou, ke které dochází většinou v nočních hodinách, kdy nebývá žádný odběr vody. Zařízenípři regeneraci vyplachuje vodu do odpadu

Další vlastnosti: Doporučený průtok [l/min] 41. Rozměr tlakové nádoby 7”x35”. Kapacita pryskyřice [l] 14. Cyklická kapacita [m3/°F] 77. Průměrná spotřeba soli na regeneraci [kg] 2,1. Rozměr tlakové nádoby 7”x35”. Hmotnost 7 kg. . . . . . . . . . . . . .

Název:
Změkčovač vody Equo Soft MAXI 7x35
Výrobce:
SKU:
ED1337

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6056
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz