IVAR Sterilizační UV lampa IVA.HA325

IVAR Sterilizační UV lampa IVA.HA325

IVAR Sterilizační UV lampa IVA.HA325 od spolehlivého výrobce IVAR . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Kvalitní produkt opravdu pro každého. IVAR Sterilizační UV lampa IVA.HA325 aktuálně výhodně za 17490 Kč

17490 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

UV lampa je prostředek určený k dezinfekci pitné či bazénové vody. Uvnitř leštěné nerezové trubice se nachází UV výbojka umístěná v pouzdru z křemenného skla. UV lampy IVAR.UV LIGHT KIT lze klasifikovat dle tlaku uvnitř trubice na nízkotlaké-UVC (low-pressure), které emitují monochromatické záření 253,7 nm.

Efekt UV záření spočívá ve fotochemickém poškození RNA, DNA, event. i proteinů, enzymů či jiných, biologicky významných makromolekul. Důsledkem jejich poškození je formace molekul, které znemožňují replikaci genetické informace - množení bakterií - a tím dochází k jejich zničení.

Nukleové kyseliny absorbují UV záření při vlnové délce 240-280 nm. Jinými slovy, speciální (germicidní) UV lampy, ničí organismy svým intenzivním ultrafialovým světlem, které způsobí narušení buněčných struktur. Výhodou UV záření je fakt, že nelze předávkovat.

  • PN 7, T = +5 °C až +40 °C
  • nerezový sterilizátor s jednou monochromatickou lampou 254 nm
  • iradiace > 30mJ/cm2; 29/40 W
  • UV lampa se životností cca 8000 hodin; napájecí trafo s poruchovou signalizací LED diodou; třída IP63
  • pouzdro UV lampy z křemenného skla

Další vlastnosti: Dimenze připojení [coul] 3/4". Průtok [l/min] 45. Hmotnost 2 kg.  . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
IVAR Sterilizační UV lampa IVA.HA325
Výrobce:
SKU:
ED1690

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5654
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz