Ponorné 5" čerpadlo do vrtů a studní DAB PULSAR 40/50 M-A

Ponorné 5" čerpadlo do vrtů a studní DAB PULSAR 40/50 M-A

Ponorné 5" čerpadlo do vrtů a studní DAB PULSAR 40/50 M-A od značky se skvělou pověstí DAB je momentálně ve výhodné akci. Nakupujte bezpečně a rychle online. Ponorné 5" čerpadlo do vrtů a studní DAB PULSAR 40/50 M-A , zboží pořídíte ted u nás za 14320 Kč

14320 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Ponorné vícestupňové čerpadlo PULSAR se používá pro čerpání vody ze studní, vrtů do průměru 150 mm, nádrží a jímek. Jeho předností je relativně malý nevyčerpatelný zbytek a velký výkon. S výhodou je lze použít k čerpání v místech s malým sloupcem vody, protože sají zespodu a za provozu se smí až ze dvou třetin své délky vynořit.

Kompaktní vícestupňové odstředivé čerpadlo s hydraulickou částí umístěnou ve spodu čerpadla pod motorem. Sací filtr, krytí nerezovou ocelí je v nejnižším místě čerpadla. Oběžná kola, difuzory, olejová vana, dvojité mechanické ucpávky i sací filtr jsou z technopolymeru. Vnější část čerpadla s kabelovými průchodkami, výtlačným hrdlem a závěsným okem je z nerezové oceli. Průniku vody do motoru spolehlivě zabraňuje dvojitá mechanická ucpávka.

Asynchronní dvoupólový motor, konstruovaný pro trvalý chod, je nuceně chlazen proudící čerpanou kapalinou. Plášť motoru a hřídel jsou z nerezové oceli. Víka motoru jsou mosazná. Uložení motoru v robustních valivých ložiskách s trvalou tukovou náplní zaručuje tichý chod a dlouhou životnost.

  • Plášť z nerezové oceli, oběžná kola a difuzory jsou z technopolymeru
  • Výtlačná přípojka 5/4“
  • Ponorný suchý asynchronní motor konstruovaný pro trvalý chod
  • Dvojitá mechanická ucpávka s olejovou komorou, valivá ložiska
  • Motor nad hydraulickou částí je chlazen protékající kapalinou
  • Minimální nevyčerpatelný zbytek!
  • Čerpaná kapalina: čistá, bez pevných nebo abrazivních látek, chemicky neutrální, vlastnostmi blízká vodě 

Další vlastnosti: Výtlak [m] 55. Napětí [V] 230. Průměr soustrojí [mm] 138. Kabel [m] 20. Výtlačná přípojka [coul] 5/4". Plovák Ano. Výkon [kW] 0,75. Regulace otáček Ne. Hloubka ponoru [m] 20. Průtok [l/min] 80. Průměr čerpadla [coul] 5". Konstrukce Odstředivé. Kondenzátor Integrovaný. Hmotnost 17 kg. Atest na pitnou vodu Ne. : ::. Kód výrobce PULSAR4050. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. .

Název:
Ponorné 5" čerpadlo do vrtů a studní DAB PULSAR 40/50 M-A
Výrobce:
SKU:
ED0250

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6433
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz