PEDROLLO RXm 4/40 vortex 230V 10m s plovákem

PEDROLLO RXm 4/40 vortex 230V 10m s plovákem

PEDROLLO RXm 4/40 vortex 230V 10m s plovákem od známé značky PEDROLLO , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online. PEDROLLO RXm 4/40 vortex 230V 10m s plovákem právě nyní za 21760 Kč

21760 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Nerezová jednostupňová ponorná čerpadla určená pro čerpání čisté, průsakové nebo mírně zakalené užitkové vody z přírodních nebo jiných zdrojů.

Čerpadla PEDROLLO typové řady RX jsou ponorná nerezová jednostupňová čerpací soustrojí sestávající z hydraulické části a z elektromotoru. Základem hydraulické části je sací koš s otevřeným radiálním kolem. Prodloužená hřídel rotoru je pro elektromotor a čerpadlo společná. Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno zdvojenou ucpávkou s olejovou komorou. Ze strany hydraulické jednoduchou mechanickou ucpávkou a ze strany elektromotoru guferem. Mezi ucpávkami je olejová komora, zajišťující spolehlivé mazání styčných ploch.

Čerpadla PEDROLLO RXm jsou dodávána s jednofázovým elektromotorem a plovákovým spínačem. Čerpadla typové řady RX jsou dodávána s třífázovým elektromotorem s volným koncem kabelu bez vidlice.
Standardně jsou všechny modely čerpadel dodávány s kabelem o délce 5 m. Na přání s kabelem o délce 10 m.

Profi čerpadla vhodná i pro čerpání chemických a neagresivních kapalin k jejich konstrukčním materiálům. Čerpadla řady RX naleznou své uplatnění nejen v domácnostech při vyčerpávání kádí, bazénů, nádrží a nebo zatopených sklepů a garáží, ale i v průmyslových provozech.

Použití

  • celonerezová profi konstrukce s mechanickou ucpávkou v olejové lázni
  • motor chlazený čerpaným médiem
  • jednoduchá instalace a bezobslužný provoz
  • Teplota čerpané kapaliny max: +50°C
  • Průchodnost pevných nečistot do velikosti max: Ø 40 mm
  • Čerpadla určená pro nepřetržitý provoz S1

Další vlastnosti: Výtlak [m] 11. Napětí [V] 230. Průměr soustrojí [mm] 215. Kabel [m] 10. Výtlačná přípojka [coul] 1 1/2". Plovák Ano. Průchodnost čerpadla [mm] 40. Výkon [kW] 0,75. Regulace otáček Ne. Průtok [l/min] 340. Řezací zařízení Ne. Kondenzátor Integrovaný. Hmotnost 14,8 kg. Atest na pitnou vodu Ne. : ::. Kód výrobce 48TXV24A1U. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. . .

Název:
PEDROLLO RXm 4/40 vortex 230V 10m s plovákem
Výrobce:
SKU:
ED6997

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6056
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz