Ponorné čerpadlo Pedrollo FLUID SOLAR 4/4

Ponorné čerpadlo Pedrollo FLUID SOLAR 4/4

Ponorné čerpadlo Pedrollo FLUID SOLAR 4/4 od známé kvalitní značky PEDROLLO je právě teď za super cenu. Nakupujte bezpečně online. Ponorné čerpadlo Pedrollo FLUID SOLAR 4/4 za super cenu 0 Kč

0 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Ponorná čerpadla do 4" vrtů poháněná solární energií.
Využití tohoto typu čerpadel se předpokládá zejména ve vzdálených farmách, zahrádkářských koloniích a podobných lokalitách, kde jsou problémy s přívodem elektrické energie. Čerpadla FLUID SOLAR byla vyvinuta pro čerpání čisté vody ze studny využívající energii získanou z fotovoltaických panelů.
Elektronické řízení zabudované do vysoce výkonného motoru převádí výstupní napětí z panelů a reguluje rychlost otáčení motoru tak, aby co nejefektivněji využilo dostupnou energetiku: za slunečného dne bude vysoká rychlost otáčení se zvýšeným výkonem čerpadla a za oblačného dne se rychlost a výkon sníží.
Vlastnosti
  • Max. teplota kapaliny +35 °C
  • Max. obsah abraziních částic 150 g/m³
  • Max. hloubka ponoru: 40 m
  • Installace: vertikální / horizontální

 
Hodnoty výkonu čerpadel se rozumí jako maximální při využití:

- čtyř panelů o výkonu 980 Wp pro čerpadla do 750 W
- osmi panelů o výkonu 1960 Wp pro čerpadla 1 500 W

Sestavu tvoří:
  • Čerpadlo s přívodním kabelem v základní délce 2m
  • Řídící jednotka (obr. 1)
  • Kabelová spojka (obr. 2)
  • Zástrček 5 ks (obr. 3)
  • Zásuvek 5 ks (obr. 4)


fluid-prislusenstvi

Další vlastnosti: Výtlak [m] 38. Napětí [V] 230. Průměr soustrojí [mm] 100. Kabel [m] 2. Výtlačná přípojka [coul] 1". Plovák Ne. Výkon [kW] 0,75. Regulace otáček Ne. Hloubka ponoru [m] 40. Průtok [l/min] 102. Max. teplota média [°C] 35. Průměr čerpadla [coul] 4". Konstrukce Odstředivé. Kondenzátor Integrovaný. Hmotnost 15 kg. Atest na pitnou vodu Ne. : ::. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. .

Název:
Ponorné čerpadlo Pedrollo FLUID SOLAR 4/4
Výrobce:
SKU:
ED1452

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5654
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz