PEDROLLO TOP MULTI TECH 2

PEDROLLO TOP MULTI TECH 2, 230 V

PEDROLLO TOP MULTI TECH 2, 230 V od dodavatele s dlouholetou historií PEDROLLO lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny. PEDROLLO TOP MULTI TECH 2, 230 V v akci za cenu 7940 Kč

7940 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Čerpadla Pedrollo výrobní řady TOP MULTI-TECH jsou drenážní vícestupňová čerpací soustrojí s automatickým spínáním Start/Stop reagujícím na otevření/zavření odběrného místa (ventil, kohout, stříkací pistole aj.)

Čerpadla jsou na výtlaku vybavena speciální patentovanou zpětnou klapkou. Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno dvěma mechanickými ucpávkami s olejovou komorou, prodlužující životnost čerpadla.

Čerpadla TOP MULTI TECH jsou ideální zařízení pro čerpání čisté, dešťové a užitkové vody z akumulačních nádrží, jímek, sudů či podzemních tanků. Čerpadla se také používají pro zavlažování, mytí a další potřeby na zahradách, v domácnostech a v zemědělství.

Vlastnosti

  • START/STOP systém automatického spouštění čerpadla při otevření ventilu (hlídání poklesu a nárůstu tlaku ve výtlačném řadu) 
  • spolehlivé a kvalitní konstrukční řešení
  • olejová komora oddělena dvěmi mechanickými ucpávkami pro zabezpečení bezúdržbové dlouhé životnosti
  • schopnost vysát vodu do 22 mm ode dna (minimální výška hladiny)
  • maximální ponor do 5 m
  • velikost mechanických nečistot až 1,3 mm

 

OP MULTI TECH jsou ponorná, drenážní, vícestupňová čerpadla s prodlouženou hřídelí elektromotoru, na které těsně doléhá čerpadlo (monoblokové provedení). Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno dvěma mechanickými ucpávkami (ze strany motoru a hydraulické části), mezi kterými se nachází olejová komora zajišťující dlouhou životnost a bezúdržbový provoz.

Na rozdíl od čerpadel Pedrollo řady TOP MULTI nemá plovákový spínač, ale elektronické zařízení s automatickým spínacím systémem START/STOP, který čerpadlo spíná, když tlak ve výtlačném systému klesne pod 1,5 bar / 15 m (např. je-li otevřen ventil, kohout, stříkací pistole apod.). Čerpadlo automaticky vypíná v případě, že je odběr menší než 3 litry za minutu. Tento systém chrání čerpadlo také proti běhu na sucho a zároveň proti zatuhnutí v případech, kdy by se čerpadlo delší dobu nepoužívalo, protože se vždy po 48 hodinách nečinnosti automaticky spustí na 10 sekund.

Další vlastnosti: Výtlak [m] 42. Napětí [V] 230. Průměr soustrojí [mm] 178. Kabel [m] 10. Výtlačná přípojka [coul] 5/4". Plovák Ano (integrovaný). Výkon [kW] 0,55. Regulace otáček Ne. Hloubka ponoru [m] 7. Průtok [l/min] 80. Průměr čerpadla [coul] 5". Konstrukce Odstředivé. Kondenzátor Integrovaný. Hmotnost 13 kg. Ochrana běhu na sucho Ano. Atest na pitnou vodu Ne. : ::. Kód výrobce 48TPMA070A1U. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika.

Název:
PEDROLLO TOP MULTI TECH 2, 230 V
Výrobce:
SKU:
ED0205

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5654
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz