SIGMA PUMPY Oběhové čerpadlo SIGMA 50-NTT Vaianta: 50-NTT-60-11-LM

SIGMA PUMPY Oběhové čerpadlo SIGMA 50-NTT Vaianta: 50-NTT-60-11-LM

SIGMA PUMPY Oběhové čerpadlo SIGMA 50-NTT Vaianta: 50-NTT-60-11-LM od přední značky SIGMA PUMPY je k dostání za výborné peníze. Kupte si tento produkt u nás výhodně online. SIGMA PUMPY Oběhové čerpadlo SIGMA 50-NTT Vaianta: 50-NTT-60-11-LM v současnosti za 38620 Kč

38620 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Čerpadla NTT-PREMIUM jsou určena k nucenému oběhu vody v nízkotlakých teplovodních soustravách. Konstrukce této řady umožňuje svoustupňovou regulaci výkonu. Dopravovaná kapalina∙ čistá, měkká a chemicky neaktivní voda (pitná) bez mecha-nických přimísenin. směs vody a glykolu v poměru 1:1∙ solární kapalina o max. hustotě 1050 kg.m-3

Konstrukce

Čerpadla NTT-PREMIUM jsou monobloková, bezucpávková, s elektromotorem chlazeným čerpanou kapalinou.Materiálové provedeníHlavní díly čerpadla jsou z těchto konstrukčních materiálů:

  • těleso čerpadla: šedá litina
  • oběžné kolo: mosaz
  • hřídel, mezistěna a oddělovací vložka: korozivdorná ocel
  • ložiska: uhlík

Umístění a poloha

Čerpadla NTT-PREMIUM mohou být namontována do libovolně skloněného přímého potrubí tak, aby osa elektromotoru byla vždy vodorovná s max. úchylkou + 5°.Elektrickou instalaci provést podle příslušných norem. Před a za čerpadlo instalovat ventily a kontrolní manometry.Potrubí v blízkosti čerpadla by mělo být řádně uchyceno tak, aby se na čerpadlo nepřenášely síly vyvozené dilatací po-trubí nebo instalačními závadami.

ntt-tabulka

Další vlastnosti: Vaianta 50-NTT-60-11-LM. Výtlak [m] 4. Napětí [V] 400. Napětí [V] 230. Průtok [l/min] 120. Hmotnost 4 kg. : ::. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. . . . . . . . . . . .

Název:
SIGMA PUMPY Oběhové čerpadlo SIGMA 50-NTT Vaianta: 50-NTT-60-11-LM
Výrobce:
SKU:
ED0853_1

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6433
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz