DAB E.SYBOX MINI 3

DAB E.SYBOX MINI 3

DAB E.SYBOX MINI 3 od dodavatele se skvělou pověstí DAB lze u nás pořídit za skvělou cenu. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy. DAB E.SYBOX MINI 3 - nyní pořídíte od 17180 Kč

17180 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Kompaktní automatická posilovací domácí vodárna pro zásobování vodou rodinného domu. E.SYBOX MINI 3 zaručuje pohodlí konstantního tlaku (nastavitelný rozsah tlaku od 1 do 5 bar) a úsporu energie díky technologii frekvenčního měniče v domácích vodovodních rozvodech. Zařízení je vhodné pro použití v domácích systémech a pro zavlažování.
 
Vodárna nevyžaduje žádné další komponenty pro jeho instalaci. Skládá se z vysoko frekvenčního samonasávacího čerpadla, řídicí jednotkou s frekvenčním měničem, snímače tlaku a průtoku, LCD displejem s vysokým rozlišením a s tlakové nádoby o objemu 1 l. Dvojí připojení sání a výtlaku umožňuje vertikální i horizontální instalaci. Díky kompaktní velikosti je instalace také možná v malých prostorech bez velké výměny vzduchu.
 
Vlastnosti
  • Vhodným zařízením pro zásobování rodinného domu vodou.
  • Velice tichý chod, konstantní tlak a úsporu energie.
  • Ieální řešení pro posílení tlaku v domácnosti.
  • Díky malým rozměrům ho lze instalovat například i do skříňky pod dřez.
  • Kompaktní provedení, nevyžaduje žádné další komponenty.

Provoz

Jestliže v rozvodném systému klesne v důsledku odběru tlak, spouští se okamžitě čerpadlo a následně díky regulaci otáček udržuje nastavené tlak. Uživatel může nastavit výstupní tlak, zobrazovanou veličinu i další parametry membránovými tlačítky na řídicí jednotce. Digitální panel ukazuje řadu provozních stavů, je velmi přehledný a intuitivní.

Stanice má univerzální vstupní (sací) a výstupní (výtlačné) otvory a lze ji instalovat jak ve vertikální, tak v horizontální poloze. 

  • Maximální provozní tlak: 7,5 bar (750 kPa)
  • Rozsah teploty kapaliny: od 0 °C do +35 °C
  • Čerpaná kapalina: čistá, bez pevných nebo abrazivních částic, neagresivní, neviskózní, nekrystalizující, chemicky neutrální, vlastnostmi blízká vodě

Video

Další vlastnosti: Výtlak [m] 55. Napětí [V] 230. Kabel [m] 1,5. Výtlačná přípojka [coul] 1". Dimenze připojení [coul] 1". Ucpávka Mechanická. Výkon [kW] 0,85. Regulace otáček Ano. Sací výška [m] 8. Průtok [l/min] 80. Hmotnost 12 kg. Ochrana běhu na sucho Ano. Atest na pitnou vodu Ne. : ::. Kód výrobce 60179457. Spolehlivost 100%. EAN 3098566678471. Distribuce Česká republika. . .

Název:
DAB E.SYBOX MINI 3
Výrobce:
SKU:
3098566678471

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6433
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz