Kalové čerpadlo KSB Ama Porter 602 ND 1

Kalové čerpadlo KSB Ama Porter 602 ND 1,1W, 400V, bez plováku

Kalové čerpadlo KSB Ama Porter 602 ND 1,1W, 400V, bez plováku od výrobce s dobrým jménem KSB je k dostání online za výhodnout cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete. Kalové čerpadlo KSB Ama Porter 602 ND 1,1W, 400V, bez plováku aktuálně v akci od 37590 Kč

37590 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Čerpání odpadní vody s obsahem pevných částic nebo domácího odpadu jako například vody z praček, myček, fekálií atd. Odčerpávání povrchové, dešťové vody a vody z mycích linek.

Jednoduchá a rychlá montáž/demontáž díky podélně vodotěsně zalitým kabelovým přívodům bez možnosti záměny s konektorem KSB pro správnou montáž Je zajištěna vysoká těsnost motoru i při poškození pláště kabelu a izolace žil díky tomu, že jsou jednotlivé žíly odizolovány, pocínovány a zality pryskyřicí. Vysoká provozní bezpečnost díky suchému zapouzdřenému motoru s kotvou nakrátko, těsnému proti tlakové vodě, tepelná třída F.

  • Trojfázové provedení: Ochrana před přehřátím, i pro náročné provozní podmínky
  • Jednofázové provedení: Ochrana před přehřátím, díky tepelnému spínači ve vinutí

Dlouhá životnost díky hřídeli z ušlechtilé oceli odolné vůči korozi. Vysoká bezpečnost díky mechanické ucpávce nezávislé na směru otáčení. Jednoduchý servis: Šrouby, které přicházejí do kontaktu s médiem, jsou z ušlechtilé oceli, a proto je lze snadno demontovat i po letech.

Bezporuchové díky velkému průchozímu průřezu pro hrubší nečistoty (oběžné kolo s volným průchodem), díky řezacímu zařízení s vysokou mechanickou odolností vůči znečištěné vodě (oběžné kolo s řezákem). Jednoduchá montáž a demontáž u stacionární instalace díky automatickému bezšroubovému spoji, bez průsaků díky elastickému těsnění.

Konstrukce

  • Zcela zaplavitelné ponorné motorové čerpadlo
  • Blokový agregát
  • Vertikální instalace
  • Jednostupňové

Druhy instalace

  • Stacionární mokrá instalace
  • Přenosná mokrá instalace

Hřídelové těsnění

  • Strana pohonu: Hřídelový těsnicí kroužek
  • Strana čerpadla: Mechanická ucpávka nezávislá na směru otáčení s kapalinovou předlohou

Další vlastnosti: Výtlak [m] 10. Napětí [V] 400. Kabel [m] 10. Výtlačná přípojka [coul] 2 1/2". Plovák Ne. Průchodnost čerpadla [mm] 58. Výkon [kW] 1,1. Regulace otáček Ne. Hloubka ponoru [m] 4,5. Průtok [l/min] 580. Max. teplota média [°C] 40. Řezací zařízení Ne. Hmotnost 25 kg. : ::. Kód výrobce 39017110. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. . . .

Název:
Kalové čerpadlo KSB Ama Porter 602 ND 1,1W, 400V, bez plováku
Výrobce:
SKU:
ED8000

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5653
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz