DAB GRINDER FX 15.07 T-NA

DAB GRINDER FX 15.07 T-NA

DAB GRINDER FX 15.07 T-NA od tohoto výrobce DAB je k dispizici za skvělou cenu. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy. DAB GRINDER FX 15.07 T-NA v akci za 31660 Kč

31660 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Ponorná kalová čerpadla s řezákem jsou určena pro čerpání odpadních vod z kanalizací v občanském i komerčním prostředí. Čerpadla jsou certifikována podle normy pro odpadní vody EN 12050-1. Čerpadla jsou vhodná pro pevné instalace se zdvihacím zařízením nebo přenosné, pokud je umístěno na základně přímo na dně nádrže. Díky účinnému řezacímu systému jsou čerpadla vhodná pro instalace s potrubím malého průměru. Čerpadla jsou konstruována pro rychlou údržbu díky konstruktivnímu řešení, které poskytuje snadný přístup k hlavním komponentům čerpadla.

Těleso čerpadla a oběžné kolo z litiny, řezací systém z nerezové oceli AISI 630. Hřídel motoru z nerezové oceli AISI 304. Dvojitá mechanická ucpávka - SiC-SiC / SiC-C v olejové komoře, která není v kontaktu s čerpanou kapalinou, nezávislá na směru otáčení. Výtlačné připojení je k dispozici jak s přírubou, tak se závitem.

Čerpaná kapalina: odpadní vody s vláknem, papírem nebo textilním materiálem v domácím nebo komerčním prostředí

  • Rozsah teploty kapaliny: do + 50 ° C (+ 60 ° C na krátkou dobu)
  • Připojení přírubové a závitové: od 1½", DN32, DN40
  • Typ oběžného kola: řezací systém
  • Minimální počet startů za hodinu: 20 / h
  • Stupeň krytí: IP 68
  • Třída izolace motoru: F
  • Maximální doba chodu nasucho: 10 min
  • Instalace: přenosná nebo pevná se zdvihacím zařízení
  • Certifikace: EN 12050

Jednofázový asynchronní motor. Rotor je uložen v kuličkových mazaných ložiscích. Nepřetržitý provoz je umožněn v S1 s motorem zcela ponořeným. Provoz na sucho po dobu maximálně 10 minut. Snímače přehřátí vinutí motoru s intervenčním prahem při + 130 ° C. Kabelová průchodka s rychlým spojením zatavena v pryskyřici, napájecí kabel 07RN8-F. Jednofázové verze se startérem a kondenzátorem v samostatném panelu. Verze s plovákem pro automatický provoz.

Další vlastnosti: Výtlak [m] 17. Napětí [V] 400. Kabel [m] 10. Výtlačná přípojka [coul] 6/4". Plovák Ne. Průchodnost čerpadla [mm] -. Výkon [kW] 1,1. Regulace otáček Ne. Hloubka ponoru [m] 20. Průtok [l/min] 240. Max. teplota média [°C] 50. Stupeň krytí IP 68. Řezací zařízení Ano. Hmotnost 35 kg. : ::. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. . . .

Název:
DAB GRINDER FX 15.07 T-NA
Výrobce:
SKU:
ED1711

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6433
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz