Kalové čerpadlo KSB Ama Porter 601 ND 0

Kalové čerpadlo KSB Ama Porter 601 ND 0,75kW, 400V, bez plováku

Kalové čerpadlo KSB Ama Porter 601 ND 0,75kW, 400V, bez plováku od skvělé a známé značky KSB lze pořídit u nás za skvělou cenu. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny. Kalové čerpadlo KSB Ama Porter 601 ND 0,75kW, 400V, bez plováku právě nyní za 35400 Kč

35400 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Čerpání odpadní vody s obsahem pevných částic nebo domácího odpadu jako například vody z praček, myček, fekálií atd. Odčerpávání povrchové, dešťové vody a vody z mycích linek.

Jednoduchá a rychlá montáž/demontáž díky podélně vodotěsně zalitým kabelovým přívodům bez možnosti záměny s konektorem KSB pro správnou montáž Je zajištěna vysoká těsnost motoru i při poškození pláště kabelu a izolace žil díky tomu, že jsou jednotlivé žíly odizolovány, pocínovány a zality pryskyřicí. Vysoká provozní bezpečnost díky suchému zapouzdřenému motoru s kotvou nakrátko, těsnému proti tlakové vodě, tepelná třída F.

  • Trojfázové provedení: Ochrana před přehřátím, i pro náročné provozní podmínky
  • Jednofázové provedení: Ochrana před přehřátím, díky tepelnému spínači ve vinutí

Dlouhá životnost díky hřídeli z ušlechtilé oceli odolné vůči korozi. Vysoká bezpečnost díky mechanické ucpávce nezávislé na směru otáčení. Jednoduchý servis: Šrouby, které přicházejí do kontaktu s médiem, jsou z ušlechtilé oceli, a proto je lze snadno demontovat i po letech.

Bezporuchové díky velkému průchozímu průřezu pro hrubší nečistoty (oběžné kolo s volným průchodem), díky řezacímu zařízení s vysokou mechanickou odolností vůči znečištěné vodě (oběžné kolo s řezákem). Jednoduchá montáž a demontáž u stacionární instalace díky automatickému bezšroubovému spoji, bez průsaků díky elastickému těsnění.

Konstrukce

  • Zcela zaplavitelné ponorné motorové čerpadlo
  • Blokový agregát
  • Vertikální instalace
  • Jednostupňové

Druhy instalace

  • Stacionární mokrá instalace
  • Přenosná mokrá instalace

Hřídelové těsnění

  • Strana pohonu: Hřídelový těsnicí kroužek
  • Strana čerpadla: Mechanická ucpávka nezávislá na směru otáčení s kapalinovou předlohou

Další vlastnosti: Výtlak [m] 8. Napětí [V] 400. Kabel [m] 10. Výtlačná přípojka [coul] 2 1/2". Plovák Ne. Průchodnost čerpadla [mm] 60. Výkon [kW] 0,75. Regulace otáček Ne. Hloubka ponoru [m] 4,5. Průtok [l/min] 500. Max. teplota média [°C] 40. Řezací zařízení Ne. Hmotnost 25 kg. : ::. Kód výrobce 39017109. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. . . .

Název:
Kalové čerpadlo KSB Ama Porter 601 ND 0,75kW, 400V, bez plováku
Výrobce:
SKU:
ED9891

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5653
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz