Řídící jednotka PEDROLLO EASYPRESS 2M 1

Řídící jednotka PEDROLLO EASYPRESS 2M 1,5KW 230V 16A

Řídící jednotka PEDROLLO EASYPRESS 2M 1,5KW 230V 16A od značky se skvělou pověstí PEDROLLO je nyní k dostání výhodně za super cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. Řídící jednotka PEDROLLO EASYPRESS 2M 1,5KW 230V 16A výhodně za super cenu 2380 Kč

2380 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

EASY PRESS® je elektronická řídící jednotka, která ovládá zapínání a vypínání čerpadla. EASY PRESS® nahrazuje tradiční sestavu čerpadla s tlakovým spínačem a tlakovou, akumulační nádobou. Při otevření jakéhokoliv odběrového místa v systému s čerpadlem řízeným elektronickou jednotkou EASY PRESS® poklesne v systému tlak pod hodnotu rozběhového tlaku (Pm) přednastaveného na elektronické řídící jednotce EASY PRESS® již ve výrobě (0,8 bar, 1,5 bar a 2,2 bar) a čerpadlo se automaticky uvede do chodu.

V případě, kdy průtok čerpadla (Qa) v systému klesne na nulu, nebo dosáhne hodnoty vypínacího průtoku 1-2 litry/m (Qa) elektronická řídící jednotka EASY PRESS® čerpadlo vyřadí z provozu. Elektronická řídící jednotka EASY PRESS® tak chrání čerpadlo před nežádoucími provozními stavy, jako je např. chod na sucho.

  • Připojení 1" x 1"
  • Krytí IP 65
  • Teplota čerpaného média do + 65o C
  • Zapínací tlak: 2,2 bar,
  • Použitelné v tlakových systémech rodinných domů, chat a pro zavlažovací systémy.

Další vlastnosti: Hmotnost 1,3 kg. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Řídící jednotka PEDROLLO EASYPRESS 2M 1,5KW 230V 16A
Výrobce:
SKU:
ED0752

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5722
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz