Hlubokosací čerpadlo DAB DP 102 M 230V

Hlubokosací čerpadlo DAB DP 102 M 230V

Hlubokosací čerpadlo DAB DP 102 M 230V od značky s dlouholetou tradicí DAB je k dostání levně a pohodlně online. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny. Hlubokosací čerpadlo DAB DP 102 M 230V v akci za 9510 Kč

9510 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Hlubokosací ejektorový čerpací systém umožuje čerpání z hloubky a 27m. Rozměr ejektoru umožuje čerpání i z úzkých vrtù s minimálním průměrem 4". Systém je určen pro zásobování chat, malých usedlostí, pro zahrádkářské účely apod.

Systém se skládá ze dvou částí: z horizontálního čerpadla a z ejektoru. Čerpadlo je umístěno na povrchu, ejektor je pod hladinou. Obě zařízení se propojují dvěma trubkami rozdílných průměrů, které tvoří cirkulační smyčku. Cirkulující voda prochází ejektorem, který přisává okolní vodu, která se potom odebírá z čerpadla.

  • Těleso čerpadla a mezikus jsou litinové, oběžné kolo a difuzor oběžného kola jsou technopolymerové. Hřídel motoru je nerezová, těsněná uhlík/keramickou mechanickou ucpávkou.
  • Těleso ejektoru je litinové, tryska z mosazi, difuzor ejektoru je z technopolymeru. Ejektory se vyrábějí ve třech provedeních, jejich přiřazení k čerpadlům určuje tabulka.

Motor je asynchronní, uzavřený, nuceně chlazený okolním vzduchem. Hřídel je uložena v masivních kuličkových lořiskách s trvalou tukovou náplní, která zajišují tichý chod a dlouhou životnost. Jednofázová verze je v provedení s trvale připojeným vestavěným kondenzátorem a se zabudovanou ochranou vinutí proti nadměrnému oteplení. Třífázové motory nutno chránit proti přetížení nadproudovou ochranou v elektroinstalaci uivatele dle platných norem.

Další vlastnosti: Výtlak [m] 54. Napětí [V] 230. Výtlačná přípojka [coul] 1". Dimenze připojení [coul] 1". Ucpávka Mechanická. Provedení litina. Regulace otáček Ne. Sací výška [m] 21. Průtok [l/min] 60. Hmotnost 16 kg. Ochrana běhu na sucho Ne. Atest na pitnou vodu Ne. : ::. Kód výrobce 102660880. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. . . . .

Název:
Hlubokosací čerpadlo DAB DP 102 M 230V
Výrobce:
SKU:
ED88202

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6056
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz