Vysokotlaký motorový čistič HERON

Vysokotlaký motorový čistič HERON, 210bar (896350)

Vysokotlaký motorový čistič HERON, 210bar (896350) od společnosti s předním postavením na trhu HERON lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Kupte si tento produkt u nás výhodně online. Vysokotlaký motorový čistič HERON, 210bar (896350) , produkt nakoupíte ted u nás za 24990 Kč

24990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Vysokotlaký motorový vodní čistič vyniká vysokým tlakem vody na výstupu - až 210bar, který zaručuje jeho vysoký čistící výkon. Unikátní spoušť (AUTO START) stříkací pistole vám nejenom umožní kontrolovat čistič přímo z místa kde pracujete, čímž se prodlouží životnost čerpadla a motoru, ušetří palivo, ale také vám dovolí zapnout a vypnout motor jen stiskem spouště.

Čistič je tak určen k velice efektivnímu a rychlému čistění povrchů a ploch z kamene, dřeva, kovu, plastu jako např. chodníků a teras za účelem odstranění mechu a řas, dále fasád domů, zahradního nářadí atd.

Hlavní uplatnění nachází tento výrobek na stavbách, po povodních, čištění aut a zemědělské techniky a pro místa kde není vždy dostupný el. proud a je třeba vyčistit větší plochy. Použitá tlaková hadice má ocelovou výztuhu a spojky jsou spolu kompatibilní, takže lze propojit dvě hadice za sebou. Čistič je vybaven podvozkem pro snadnou přepravu, 4 různými tryskami, připojením pro čistící prostředek, 10m tlakovou hadicí a stříkací pistolí

Výhody

  • Stříkací pistole, která Vám umožní dálkově ovládat čistič i jeho motor
  • Velká 14,4l nádrž, která Vám umožní až 6,5 hodin práce
  • 4 trysky (od přímého paprsku po vějíř)
  • Funkce Auto Start umožňuje uvést čistič do chodu pouze stisknutím spouště stříkací pistole
  • Čistič je vybaven funkcí samonasávání vody, proto můžete použít čistou vodu z nádrže, barelu apod.
  • Pro šamponování můžete připojit nádobu s čistícím prostředkem

cistic_ikons

Další vlastnosti: Rozměry zařízení 74x53x59cm. Objem nádrže [l] 14,4. Max. povozní tlak [bar] 210. Průtok [l/min] 7,5. Max. teplota média [°C] 40. Stupeň krytí IP23. Hmotnost 40. Startování ruční. Startování elektrické. Startování dálkové. Spotřeba [l/hod] 2,1. . . . . . . . . .

Název:
Vysokotlaký motorový čistič HERON, 210bar (896350)
Výrobce:
SKU:
8595126966641

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5653
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz