PEDROLLO Top 1 230V 10m s plovákem

PEDROLLO Top 1 230V 10m s plovákem

PEDROLLO Top 1 230V 10m s plovákem od známého předního výrobce PEDROLLO - produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Našim cílem je vaše spokojenost. PEDROLLO Top 1 230V 10m s plovákem , produkt nakoupíte ted u nás za 5780 Kč

5780 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Jednostupňová ponorná čerpadla určená pro čerpání čisté pitné, průsakové nebo mírně zakalené užitkové vody z přírodních nebo jiných zdrojů.

Čerpadla PEDROLLO typové řady TOP jsou ponorná jednostupňová monobloková čerpací soustrojí sestávající z hydraulické části a z elektromotoru. Základem hydraulické části je sací koš s otevřeným radiálním kolem. Prodloužená hřídel rotoru je pro elektromotor a čerpadlo společná (monoblokové provedení). Utěsnění hřídele čerpadla je zajištěno zdvojenou ucpávkou s olejovou komorou. Ze strany hydraulické jednoduchou mechanickou ucpávkou a ze strany elektromotoru guferem.
Čerpadla PEDROLLO TOP jsou dodávána pouze s jednofázovým elektromotorem.

Čerpadla TOP 1, TOP 2 a TOP 3 jsou určena pro čerpání čisté pitné, průsakové nebo mírně zakalené užitkové vody z přírodních nebo jiných zdrojů. Maximální velikost pevných nečistot je 10 mm.

Čerpadla naleznou své uplatnění na zahradách při čerpání vody z kádí, nádrží, bazénů, zahradních
jezírek. Na chalupách nebo v rodinných domech při čerpání např. dešťových vod, v garážích a sklepích při odčerpávání průsakových vod.

Použití

  • čerpání vody z kádí, nádrží, bazénů, zahradních
    jezírek
  • Na chalupách nebo v rodinných domech při čerpání např. dešťových vod, v garážích a sklepích při odčerpávání průsakových vod
  • Maximální teplota kapaliny: +40°C
  • Hloubka ponoření: až 3 m
  • Úroveň sání: 14 mm nad povrch
  • Čerpadla určena pro nepřetržitý provoz S1

Další vlastnosti: Výtlak [m] 6. Napětí [V] 230. Průměr soustrojí [mm] 152. Kabel [m] 10. Výtlačná přípojka [coul] 5/4". Plovák Ano. Výkon [kW] 0,25. Regulace otáček Ne. Hloubka ponoru [m] 3. Průtok [l/min] 160. Max. teplota média [°C] 40. Konstrukce Odstředivé. Kondenzátor Integrovaný. Hmotnost 5,2 kg. Atest na pitnou vodu Ne. : ::. Kód výrobce 48TOP11A1U. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. .

Název:
PEDROLLO Top 1 230V 10m s plovákem
Výrobce:
SKU:
ED6972

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6433
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz