Easypump EASY EXTRACTOR

Easypump EASY EXTRACTOR

Easypump EASY EXTRACTOR od naší známé značky EASY PUMP - zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny. Easypump EASY EXTRACTOR výhodně za 5390 Kč

5390 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Ponorné kalové čerpadlo na splaškovou vodu obsahující částice o maximálním průměru až 38 mm. Schopnost nízkého odsátí až po úroveň 50mm. Vhodné pro septiky a kanalizace. Lehká konstrukce umožňuje snadnou manipulaci. Provoz může být manuální nebo automatický s využitím upínací svorky. Plovák zajišťuje automatické zahájení a zastavení provozu.  Vyrobeno z korozivzdorných kompozitních materiálů. Hřídel a oběžné kolo dokážou pracovat i v náročných podmínkách.

Použití

  • Odčerpávání splašků, kalů a drenáží
  • Odvodňování zatopených prostor
  • Přečerpávání nádrží

 

Parametry

Jmenovitý výkon (W) 1000
Napětí (V) 1 ~ 230 AC
Frekvence (Hz) 50
Jmenovitý proud (A) 2.1
 
Maximální průtok (l/min) 320
Maximální výtlak (m) 11
Maximální ponor (m) 7
Minimální zbytková hladina v manuálním režimu (mm) 50

Délka přívodního kabelu (m) 10
Kabel H05 RNF
Krytí IP 68
Rozsah teplot čerpané kapaliny 0 °C / +35 °C
Velikost nečistot max (mm) 38
Maximální teplota okolí +40°C

Další vlastnosti: Výtlak [m] 11. Napětí [V] 230. Průměr soustrojí [mm] 310. Kabel [m] 10. Výtlačná přípojka [coul] Univerzální. Plovák Ano. Průchodnost čerpadla [mm] 38. Výkon [kW] 1. Regulace otáček Ne. Hloubka ponoru [m] 7. Průtok [l/min] 320. Řezací zařízení Ne. Hmotnost 8,3 kg. : ::. Kód výrobce 60172654. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. . . .

Název:
Easypump EASY EXTRACTOR
Výrobce:
SKU:
ED0078

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6299
produktů
187
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz