Elektrocentrála digitální invertorová HERON 8896219

Elektrocentrála digitální invertorová HERON 8896219

Elektrocentrála digitální invertorová HERON 8896219 od výrobce se skvělou pověstí HERON je momentálně ve výhodné akci. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu. Elektrocentrála digitální invertorová HERON 8896219 stojí u nás 22990 Kč

22990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Heron nabízí mimořádně tiché, malé a lehké benzínové agregáty, které díky zabudovanému invertorovému systému „čistí“ vysokofrekvenční elektrický proud z alternátoru do nedeformované výstupní křivky a umožňují tak jejich specifické využití.

Díky své nízké hmotnosti, malým rozměrům, mimořádně tichému chodu a minimální spotřebě, jsou tyto digitální generátory ideálním zdrojem energie při rekreaci (chaty, karavany, lodě apod.) a na expedicích. Dokonalá kvalita napětí, zajištěná invertorovým systémem vyhlazení výstupní křivky, však umožňuje jejich využití také pro napájení citlivé elektroniky, jako je výpočetní technika nebo lékařské vybavení.

Výhody

Díky funkci inteligentní regulace otáček v závislosti na spotřebě je tato digitální elektrocentrála až o 40% ekonomičtější oproti běžným elektrocentrálám

  • Velikost nádrže umožňuje až 10 hodin nepřetržitého provozu (v závislosti na zatížení)
  • Praktická rukojeť a nízká hmotnost umožní snadný transport elektrocentrály
  • Spojením dvou stejných elektrocentrál dosáhnete provozního výkonu 3,7 kW

8896218_icons

Díky snadné přemístitelnosti a kvalitnímu výstupu lze pomocí digitálních elektrocentrál Heron napájet elektrické nářadí, domácí spotřebiče a jemnou elektroniku včetně televize, videa, počítače, rádia i přístrojovou techniku všeho druhu, včetně citlivých lékařských přístrojů.

Stejně dobře jsou použitelné jako rychlý, lehký, tichý a výkonný zdroj elektrické energie na chatách, lodích či na cestách. Výstupem 12V je možné dobíjet 12V autobaterie, případně napájet spotřebiče na jednosměrné 12V napětí.

Provoz

Digitální elektrocentrály představují technologický skvost mezi elek- trocentrálami. Inovativním řešením motoru s multipólovým alternátorem a použitím invertorové technologie bylo dosaženo dokonalého tvaru sinusové křivky výstupního napětí a snížení hmotnosti a rozměrů elektrocentrály o více než 50% oproti konvenčním zařízením.

  • Hluk - Hlučnost je díky jedinečné konstrukci o 8% nižší, než stanovuje evropská NOI směrnice 2000/14 ES
  • Chlazení - Unikátní systém labyrintového nuceného chlazení zabezpečuje optimální chlazení všech součástí elektrocentrály a zajišťuje tak ideální podmínky pro její práci.

Fotovoltaické systémy

Díky vynikající charakteristice výstupního napětí jsou invertorové elektrocentrály HERON vhodné k použití také jako záložní zdroj pro fotovoltaické ostrovní systémy. Tyto elektrocentrály zaručují dokonalou výstupní křivku a spolu s funkcí automatické regulace výkonu představují spolehlivého partnera sofistikovaným nabíječkám ostrovních systémů.

Další vlastnosti: Rozměry zařízení 42x52x29cm. Objem nádrže [l] 4,5. Stupeň krytí IP23. Hmotnost 21 kg. Počet fází 1F. Výkon provozní [kW] 1,85. Účiník 1. Výkon motoru max. [kW / HP] 2,5 / 3,3. Spotřeba [l/kWh] 0,9. Regulace napětí invertor. DC jmenovitý proud 8,3A / 12V. AC jmenovitý proud 8A / 230V. Výkon max. [KW] 2. Startování ruční. Napětí [V] 230. Palivo Benzín. . . . .

Název:
Elektrocentrála digitální invertorová HERON 8896219
Výrobce:
SKU:
8595126980586

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5653
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz