Benzínová elektrocentrála HERON 13HP/5

Benzínová elektrocentrála HERON 13HP/5,5kW (400V), 2x2,2kW (230V) (8896412)

Benzínová elektrocentrála HERON 13HP/5,5kW (400V), 2x2,2kW (230V) (8896412) od spolehlivého výrobce HERON je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny. Benzínová elektrocentrála HERON 13HP/5,5kW (400V), 2x2,2kW (230V) (8896412) za výhodnou cenu 29990 Kč

29990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Elektrocentrály HERON vybavené systémem AVR jsou určené pro všechny druhy užití, od příležitostného nebo nárazového používání až po každodenní nasazení v industriální sféře.

Tento model elektrocentrály je díky své kvalitní konstrukci, třífázovému generátoru a příznivé ceně určen především k použití ve stavebnictví, pro montážní práce, napájení třífázových svařovacích agregátů a případně jako zdroj elektrické energie pro mobilní servisní střediska

Výhody

  • Velikost nádrže umožňuje až 15 hodin nepřetržitého provozu (v závislosti na zatížení)
  • Regulace výstupního napětí systémem AVR chrání vaše elektrospotřebiče před poškozením
  • Snadno viditelný digitální multifunkční měřič s funkcí motohodiny, voltmetr, frekvence, aktuální motohodiny
  • Dodávaný podvozek výrazně usnadňuje přepravu a nová rukojeť umožňuje snadnou manipulaci s centrálou
  • K této elektrocentrále je možné připojit svařovací agregáty napájené napětím 400V do max. příkonu 4kW/400V

414_ikons

Jednou z nejdůležitějších předností elektrocentrál Heron je, že ani při plném provozním zatížení nepracují na pokraji svých sil a uváděné technické parametry plní s rezervou. Elektrocentrály Heron jsou spolehlivé a už jejich základní výbava obsahuje moderní technologie, které jsou obvykle dostupné pouze jako nadstandardní příplatková výbava

Všechny industriální elektrocentrály Heron jsou vybavené automatickým elektronickým systémem vyrovnávání napětí AVR (Automatic Voltage Regulation) a díky kvalitě výstupního napětí (vyhlazení do max. ±5%) tak umožňují napájení i citlivých elektronických zařízení.

Konstrukce

Rámové elektrocentrály Heron jsou osazovány synchronními alternátory s kvalitním vinutím, odolávajícím tepelným náporům při dlouhodobé zátěži. Masivní ochranný rám, do kterého jsou elektrocentrály usazovány, chrání stroj před poškozením a ulehčuje jeho přepravu. Konstrukce těchto elektrocentrál nevyžaduje za splnění podmínek daných normou EN ISO 8528-13 uzemnění.

Motor

Srdcem každého generátoru HERON je prověřený motor a alternátor, ty po mnoha letech testování, prokázali svoji spolehlivost a dlouhou životnost. S našimi modely se snadně manipuluje, jsou tišší, jednoduše se startují a lze lépe hlídat jejich provozní stav. Motor je výkonný a spolehlivý, používá odlehčenou konstrukci a moderní materiály, díky nimž mají stroje nižší hmotnost.

Provoz

Jednofázové a třífázové elektrocentrály Heron industriální řady představují ideální zdroj stabilního napětí na stavbách, při montážních pracích v terénu, v mobilních servisních jednotkách, ale také pro rekreační účely na chatách, zahradách apod. Díky systému regulace napětí jsou vhodné pro napájení elektrického nářadí a elektromotorů, topných a osvětlovacích těles či svářecích agregátů (některé typy).

Lze je využít také jako spolehlivý záložní zdroj energie. Všechny modely rámových benzínových elektrocentrál s provozním výkonem nad 2,5 kW jsou dodávány s kvalitními pevnými gumovými koly a manipulačním madlem pro snadné převážení na požadované místo.

Všechny elektrocentrály jsou vybavené automatickým systémem kontroly stavu oleje, který v případě nízké hladiny motor vypne a zabrání tak jeho poškození (nenahrazuje však předepsané úkony kontroly oleje při provozu)

Další vlastnosti: Rozměry zařízení 64x71x78cm. Příslušenství kabel + svěrky k 12V zásuvce, klíč na svíčku. Objem nádrže [l] 25. Stupeň krytí IP23. Hmotnost 93 kg. Počet fází 3F. Výkon provozní [kW] 5. Účiník 0,8/1. Výkon motoru max. [kW / HP] 9,5 / 13. Spotřeba [l/kWh] 0,5. Regulace napětí AVR. DC jmenovitý proud 8,3A/12V. AC jmenovitý proud 15,7A/400V, 8,3A/230V. Výkon max. [KW] 5,5. Startování ruční. Napětí [V] 230. Napětí [V] 400. Palivo Benzín. . .

Název:
Benzínová elektrocentrála HERON 13HP/5,5kW (400V), 2x2,2kW (230V) (8896412)
Výrobce:
SKU:
8595126980968

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5653
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz