Úderový postřikovač SIME Explorer 70 slideway

Úderový postřikovač SIME Explorer 70 slideway

Úderový postřikovač SIME Explorer 70 slideway od skvělé značky SIME , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě. Úderový postřikovač SIME Explorer 70 slideway výhodně za super cenu 46990 Kč

46990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Explorer 70 je postřikovač se středním dosahem. Může být použit jako postřikovač kruhový nebo sektorový. Díky své pomalé zpáteční cestě je vhodný pro zavlažovací stroje, pevné instalace a jakýkoli druh kultivace. Funkce je založena na jemných a tichých pohybech, takže nedochází k žádnému chvění a zpětnému rázu, který by mohl vůz nebo sáně zvedat. Postřikovač má speciální nastavitelný přerušovač proudu, který zajišťuje nejlepší možné rozložení vody.

Časovač Slideway

Nový časovač Rotorkit Slidewayat 1-2 poskytující úplnou volbu a přesnost úhlů. Zarážky pro úhly jsou umístěny na 3 kluzných drahách, což umožňuje 2 až 3 různé úhly zavlažování jakékoli šířky. Systém funguje pomocí mechanického a automatického zařízení v několika tvarech pole, což umožňuje maximáoní ekonomiku zavlažování.

Technická data:

  • Velikost trysky (mm): 22 - 40
  • Průtok (m³/h): 31,3 - 170
  • Dostřik (m): 40 - 78
  • Přípojová příruba: 6 otvorů 78 x 130 mm
  • Sklon (°): 25

Další vlastnosti: Dimenze připojení [coul] 6 otvorů 78 x 130 mm. Provedení kruhový. Provedení sektorový. Hmotnost 0,64 kg. . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Úderový postřikovač SIME Explorer 70 slideway
Výrobce:
SKU:
ED9948

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6056
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz