Úderový postřikovač SIME Explorer 70 multiangles

Úderový postřikovač SIME Explorer 70 multiangles

Úderový postřikovač SIME Explorer 70 multiangles zboží dodává SIME lze pořídit u nás za skvělou cenu. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje. Úderový postřikovač SIME Explorer 70 multiangles momentálně k dispozici za 44190 Kč

44190 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Explorer 70 je postřikovač se středním dosahem. Může být použit jako postřikovač kruhový nebo sektorový. Díky své pomalé zpáteční cestě je vhodný pro zavlažovací stroje, pevné instalace a jakýkoli druh kultivace. Funkce je založena na jemných a tichých pohybech, takže nedochází k žádnému chvění a zpětnému rázu, který by mohl vůz nebo sáně zvedat. Postřikovač má speciální nastavitelný přerušovač proudu, který zajišťuje nejlepší možné rozložení vody.

Nastavení Multiangles

Mechanické časově nastavitelné zařízení pro automatizaci. Aby se zabránilo zavlažování silnic, železnic a jiných veřejných prostor. Nový Rotorkit Multiangles umožňuje různé úhly práce s velmi snadným mechanickým řešením.

Technická data:

  • Velikost trysky (mm): 22 - 40
  • Průtok (m³/h): 31,3 - 170
  • Dostřik (m): 40 - 78
  • Přípojová příruba: 6 otvorů 78 x 130 mm
  • Sklon (°): 25

Další vlastnosti: Dimenze připojení [coul] 6 otvorů 78 x 130 mm. Provedení kruhový. Provedení sektorový. Hmotnost 0,64 kg. . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Úderový postřikovač SIME Explorer 70 multiangles
Výrobce:
SKU:
ED9949

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6056
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz