PEDROLLO TOP MULTI 1

PEDROLLO TOP MULTI 1

PEDROLLO TOP MULTI 1 od této skvělé značky PEDROLLO je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny. PEDROLLO TOP MULTI 1 - nyní pořídíte za super cenu 7350 Kč

7350 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Čerpadla TOP MULTI jsou díky svým vysokým technickým parametrům vícestupňové konstrukce určena pro čerpání vody z vrtů, studní, nebo jiných zdrojů, pro čerpání čisté vody s obsahem písku do 50 g/m³. 

Čerpadla TOP MULTI mohou pracovat v nádržích, jímkách, nebo v přírodních vodních zdrojích, jako plnící, nebo vyprazdňovací čerpadla určena pro asanaci, nebo závlahu. Lehká a tuhá konstrukce dovoluje spojit snadnou manipulaci s vysokou přizpůsobivostí a širokou škálu užitných vlastností.

Čerpadla TOP MULTI vybavena plovákovým nastavitelným spínačem, který umožňuje automatický provoz bez nutné přítomnosti obsluhy. Sání je umístěno na spodní hraně čerpadla, kryté jemným žebrováním a nerezovým sítkem s průchodností mechanických nečistot max. 1,3 mm.

Technické údaje

Maximální ponor čerpadla pod vodní hladinu 3 m.
Minimální výška vodní hladiny 22 m.
Velikost pevných nečistot: 1,3 mm.
Výkon 0,37 kW
Maximální teplota čerpané kapaliny 40°C.

Další vlastnosti: Výtlak [m] 40. Napětí [V] 230. Průměr soustrojí [mm] 170. Kabel [m] 10. Výtlačná přípojka [coul] 5/4". Plovák Ano. Průchodnost čerpadla [mm] 1,3. Výkon [kW] 0,37. Regulace otáček Ne. Hloubka ponoru [m] 5. Průtok [l/min] 70. Max. teplota média [°C] 40. Průměr čerpadla [coul] 6". Konstrukce Odstředivé. Kondenzátor Integrovaný. Hmotnost 6,8 kg. Atest na pitnou vodu Ne. : ::. Kód výrobce 48TPM050A1U. Spolehlivost 100%.

Název:
PEDROLLO TOP MULTI 1
Výrobce:
SKU:
ED2377

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6056
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz