Protipožárni stanice dle EN 12845 s vertikálními čerpadly

Protipožárni stanice dle EN 12845 s vertikálními čerpadly

Protipožárni stanice dle EN 12845 s vertikálními čerpadly od skvělého výrobce DAB je u nás za výhodnou cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online. Protipožárni stanice dle EN 12845 s vertikálními čerpadly levně za cenu 0 Kč

0 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Protipožární automatické tlakové stanice jsou vyráběny v souladu s předpisy evropské normy EN 12845.

Evropská norma EN 12845 určuje konstrukční zásady a podmínky pro montáž a údržbu protipožárních stabilních sprinklerových zařízení v budovách. Nahrazuje dřívější starší normy UNI 9489 a UNI 9490.

Automatické protipožární sprinklerové zařízení je navržené k tomu, aby detekovalo přítomnost ohně a uhasilo jej již v počáteční fázi, nebo aby oheň drželo pod kontrolou, dokud jej nebude možno uhasit dalšími prostředky. Klasické protipožární sprinklerové zařízení obsahuje: vodní zdroj, protipožární automatickou tlakovou stanici, sadu kontrolních armatur a rozvodný systém tlakové vody se sprinklery.

Hlavní čerpadlo spuštěné pro protipožární zásah pracuje trvale do té doby, nežli je zastaveno ručně stlačením tlačítka STOP na ovládacím panelu. V případě okruhů s hydranty odkazujeme na normu UNI 10779 (červenec 07), která v souladu s EN 12845 za určitých okolností dovoluje automatické vypnutí hlavního čerpadla.

Činnost protipožární automatické tlakové stanice. Za normálních okolností (bez odběru vody) je systém udržován pod statickým tlakem. Již při malém poklesu tlaku je spouštěno pomocné čerpadlo, jehož úkolem je obnovit systémový tlak a takto eliminovat drobné úniky. Je-li však průtok vody větší (při otevření sprinklerů), tlak se dále sníží a je spuštěno hlavní čerpadlo. Spuštění hlavního čerpadla je provedeno rozpojením vnějšího obvodu některým ze dvou kalibrovaných rozpínacích tlakových spínačů zapojených v sérii.

Dvojice tlakových spínačů spouští hlavní čerpadla při následujících hodnotách tlaku: 4 až 29 m3/h. 

Další vlastnosti: Hmotnost 50 kg. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Protipožárni stanice dle EN 12845 s vertikálními čerpadly
Výrobce:
SKU:
ED9954

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5653
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz