Ponorné kalové čerpadlo KOPRO WQ 750F Premium

Ponorné kalové čerpadlo KOPRO WQ 750F Premium

Ponorné kalové čerpadlo KOPRO WQ 750F Premium od značky s dlouholetou tradicí Kopro je k sehnání u nás za skvělou cenu. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online. Ponorné kalové čerpadlo KOPRO WQ 750F Premium za super cenu 4850 Kč

4850 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Ponorná kalová čerpadla řady WQ jsou určena pro čerpání znecištených vod, kalů splašků, odpadních vod a vyčerpávání vody ze zalitých sklepů, kanálů, výkopů apod. Uplatnění též najdou při čerpání vody z povrchových a podúrovňových zdrojů, jako jsou řeky, rybníky, jímky a bazény.

Čerpadla v provedení 230 V jsou standartně dodávána včetně tepelné ochrany proti přetížení zabudované v čerpadle, nadproudové ochrany proti zkratu na kabelu, 9,5 m kabelu, plováku a vidlice. Motor čerpadel je suchý, chlazený okolní kapalinou.

Rozběh motoru 230V je zajištován pomocí rozběhového stykače nebo kondenzátoru, případně obou.

Dvojitá mechanická ucpávka CE/CA - SiC/SiC se vyznačuje vysokou odolností proti otěru. Z důvodu mazání a chlazení je mechanická ucpávka v olejové komoře. Od strany obežného kola je mechanická ucpávka chráněna guferem, které brání průniku nečistot k ucpávce.

Do výkonu motoru 1,1 kW včetně je gufero kombinováno s keramickým pouzdrem na hřídeli. Čerpadla musí být z důvodu chlazení motoru ponořena celkově do kapaliny. Čerpadla nelze použít v prostředí s nebezpečím výbuchu

Parametry

  • Výtlačné hrdlo: vnitřní G 2"
  • Hadice: DN 50 (není součástí)
  • Délka kabelu: 6 m
  • Nadproudový jistič: 7 A
  • Tepelná ochrana ve vinutí: ANO
  • Rozměry (šířka x výška): 220 x 490 mm
  • Hmotnost: 21 kg

 

Další vlastnosti: Výtlak [m] 10. Napětí [V] 230. Průměr soustrojí [mm] 220. Kabel [m] 6. Výtlačná přípojka [coul] 2" (vnější závit). Plovák Ano. Průchodnost čerpadla [mm] 25. Výkon [kW] 0,75. Regulace otáček Ne. Hloubka ponoru [m] 10. Průtok [l/min] 300. Řezací zařízení Ne. Hmotnost 21 kg. : ::. Kód výrobce WQ750F. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. . . .

Název:
Ponorné kalové čerpadlo KOPRO WQ 750F Premium
Výrobce:
SKU:
ED6973

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6056
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz