Kalové čerpadlo s řezacím zařízením WQ 10-10-0

Kalové čerpadlo s řezacím zařízením WQ 10-10-0,75 Premium

Kalové čerpadlo s řezacím zařízením WQ 10-10-0,75 Premium od této skvělé značky Kopro je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem. Kalové čerpadlo s řezacím zařízením WQ 10-10-0,75 Premium právě nyní za 8190 Kč

8190 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Ponorná kalová čerpadla WQ s řezačkou jsou určena pro čerpání silně znečištěných vod, kalů a splašků. Čerpadlo je rovněž možno využít pro systémy tlakových kanalizací a čistíren odpadních vod.Tato čerpadla jsou opatřena řezacím zařízením umístěným na sání čerpadla před oběžným kolem.

Řezací zařízení před vstupem do čerpadla nejprve rozřeže a rozmělní případné větší nečistoty, jako např. papír, slámu, dlouhovláknité látky apod. V případě čerpání takto znečištěných látek čerpadlem bez řezacího zařízení může dojít k ucpání a zablokování oběžného kola.

Maximální teplota čerpané kapaliny je 35 °C, maximální teplota okolí je 70 °C, maximální ponor čerpadla je 10 m.

Systém řezacího zařízení zabraňuje ucpávání hydraulického prostoru předměty, které mohou u jiných typů řezacích zařízení způsobit jeho ucpání, jako např. hygienické vložky, kousky látek, plastové sáčky, kousky provázků apod. Čerpadla lze využít pro dopravu odpadních vod u rodinných domů, ale i hotelů, rekreačních zařízení a průmyslových závodů. Čerpadlo je rovněž možno využít pro systémy tlakových kanalizací a čistíren odpadních vod.

Další vlastnosti: Výtlak [m] 12. Napětí [V] 230. Kabel [m] 9,5. Výtlačná přípojka [coul] 2". Plovák Ano. Průchodnost čerpadla [mm] -. Ucpávka Mechanická dvojitá. Výkon [kW] 0,75. Regulace otáček Ne. Hloubka ponoru [m] 10. Průtok [l/min] 320. Max. teplota média [°C] 35. Řezací zařízení Ano. Hmotnost 27 kg. : ::. Kód výrobce WQ10-10-P. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. . .

Název:
Kalové čerpadlo s řezacím zařízením WQ 10-10-0,75 Premium
Výrobce:
SKU:
ED7083

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6056
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz