DAMBAT Čerpadlo na kondenzáty CONIBO 1

DAMBAT Čerpadlo na kondenzáty CONIBO 1

DAMBAT Čerpadlo na kondenzáty CONIBO 1 od společnosti s úžasnou pověstí DAMBAT , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu. DAMBAT Čerpadlo na kondenzáty CONIBO 1 - nyní nakoupíte za 2290 Kč

2290 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení


Čerpadla řady CONIBO jsou určena k čerpání kondenzované vody z různých chladicích a klimatizačních agregátů a kondenzačních systémů. Čerpací agregát pracuje v automatickém režimu. Po naplnění nádržky se čerpadlo automaticky zapne a po vyčerpání obsahu kondenzátu se opět automaticky vypne. Součástí dodávky je rovněž tlaková hadice s průřezem 3/8” a délky 6 m. Čerpadlo může pravidelně čerpat vodu o teplotě až 50°C a může pracovat s vodou o hodnotě pH v rozmezí 2,5 - 10.

Typické aplikace:
  • Kondenzační kotle. Lze odvádět kondenzát až do dopravní výšky 4,5 m.
  • Pro kondenzát s pH 2.5 - 10 
  • Čerpání kondenzované vody z různých chladicích a klimatizačních agregátů a kondenzačních systémů

 

Součástí dodávky je tlaková hadice s průřezem 3/8” a délky 6 m

Další vlastnosti: Výtlak [m] 4,5. Napětí [V] 230. Kabel [m] 1,5. Výkon [kW] 0,08. Průtok [l/min] 330. Max. teplota média [°C] 50. Hmotnost 2,2 kg. . . . . . . . . . . . . .

Název:
DAMBAT Čerpadlo na kondenzáty CONIBO 1
Výrobce:
SKU:
ED0609

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6056
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz