Ponorné kalové čerpadlo KOPRO WQ 1100F Premium

Ponorné kalové čerpadlo KOPRO WQ 1100F Premium

Ponorné kalové čerpadlo KOPRO WQ 1100F Premium od výrobce se skvělou pověstí Kopro je k dispizici za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny. Ponorné kalové čerpadlo KOPRO WQ 1100F Premium stojí u nás 5610 Kč

5610 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Ponorná kalová čerpadla řady WQ jsou určena pro čerpání znecištených vod, kalů splašků, odpadních vod a vyčerpávání vody ze zalitých sklepů, kanálů, výkopů apod. Uplatnění též najdou při čerpání vody z povrchových a podúrovňových zdrojů, jako jsou řeky, rybníky, jímky a bazény.

Čerpadla v provedení 230 V jsou standartně dodávána včetně tepelné ochrany proti přetížení zabudované v čerpadle, nadproudové ochrany proti zkratu na kabelu, 9,5 m kabelu, plováku a vidlice. Motor čerpadel je suchý, chlazený okolní kapalinou.

Rozběh motoru 230V je zajištován pomocí rozběhového stykače nebo kondenzátoru, případně obou.

Dvojitá mechanická ucpávka CE/CA - SiC/SiC se vyznačuje vysokou odolností proti otěru. Z důvodu mazání a chlazení je mechanická ucpávka v olejové komoře. Od strany obežného kola je mechanická ucpávka chráněna guferem, které brání průniku nečistot k ucpávce.

Do výkonu motoru 1,1 kW včetně je gufero kombinováno s keramickým pouzdrem na hřídeli. Čerpadla musí být z důvodu chlazení motoru ponořena celkově do kapaliny. Čerpadla nelze použít v prostředí s nebezpečím výbuchu

Parametry

  • Výtlačné hrdlo: vnitřní G 2"
  • Hadice: DN 50 (není součástí)
  • Délka kabelu: 6 m
  • Nadproudový jistič: 9 A
  • Tepelná ochrana ve vinutí: ANO
  • Rozměry (šířka x výška): 270 x 535 mm
  • Hmotnost: 22 kg

 

Další vlastnosti: Výtlak [m] 9. Napětí [V] 230. Průměr soustrojí [mm] 270. Kabel [m] 6. Výtlačná přípojka [coul] 2" (vnější závit). Plovák Ano. Průchodnost čerpadla [mm] 35. Výkon [kW] 1,1. Regulace otáček Ne. Hloubka ponoru [m] 10. Průtok [l/min] 330. Řezací zařízení Ne. Hmotnost 22 kg. : ::. Kód výrobce WQ1100F. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. . . .

Název:
Ponorné kalové čerpadlo KOPRO WQ 1100F Premium
Výrobce:
SKU:
ED7081

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5654
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz