Zavlažovací vak TREE BAG "O" RING 60 L

Zavlažovací vak TREE BAG "O" RING 60 L

Zavlažovací vak TREE BAG "O" RING 60 L od značky se skvělou pověstí TREE BAG je k dostátní teď u nás za super cenu. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny. Zavlažovací vak TREE BAG "O" RING 60 L na našich stránkách za 520 Kč

520 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Zavlažovací vaky ke stromům tvoří nezávislý systém kapkové závlahy, kdy je vak ručně naplněn závlahovou vodou a ta je poté postupně uvolňována přímo ke kmenu stromu v řádu hodin. Použití vaku tak šetří náklady za automatický závlahový systém či ho nahrazuje v lokalitách, kde je jeho použití nevhodné či nemožné. Zároveň zavlažovací vaky umožňují značnou úsporu času obsluhy, kdy není potřeba závlahovou vodu vlévat postupně ke stromu s ohledem na infiltraci, ale o pomalou a rovnoměrnou distribuci se postarají dva integrované kapkovače ve spodní části.

Používají se pro nově vysazené či vzrostlé stromy v období sucha. Použití je obvyklé jak v parcích či na veřejných plochách, tak na zahradách.
Vaky plnit filtrovanou vodou bez mechanických nečistot!

Specifikace
Vak je vyroben z odolného PVC. Objem vaku je 60 l. Vak doporučujeme používat pro kmeny do průměru kmene u země 20 cm. Vzhledem ke svému charakteru je možné vaky používat i pro keřové výsadby či nízko větvící stromy. Doba vykapávání se pohybuje kolem 6–7 hodin. Barva vaku je hnědá. Úchyt pro snadnou manipulaci výrazně usnadňuje plnění vaku.

Díky plnicímu otvoru opatřenému zpětnou klapkou a vhodně umístěnému úchytu lze vak jednoduše naplnit do maximální kapacity, bez zbytečných ztrát vody vzniklých obtížným uzavíráním vaku!

 

Maximální objem (Vmax) 60 l
Délka (l) 100 cm
Hmotnost 0,87 kg
Materiál PVC
Barva Hnědá
Všeobecná záruční lhůta 24 měsíců
Výrobce Irimon

 


Další vlastnosti: . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Zavlažovací vak TREE BAG "O" RING 60 L
Výrobce:
SKU:
ED7328

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5654
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz