Zavlažovací vak TREE BAG "MAX" XXL 90-150 L

Zavlažovací vak TREE BAG "MAX" XXL 90-150 L

Zavlažovací vak TREE BAG "MAX" XXL 90-150 L od této značky TREE BAG - zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online. Zavlažovací vak TREE BAG "MAX" XXL 90-150 L ve slevě pouze nyní za 720 Kč

720 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Zavlažovací vaky ke stromům tvoří nezávislý systém kapkové závlahy, kdy je vak ručně naplněn závlahovou vodou a ta je poté postupně uvolňována přímo ke kmenu stromu v řádu hodin. Použití vaku tak šetří náklady za automatický závlahový systém či ho nahrazuje v lokalitách, kde je jeho použití nevhodné či nemožné. Zároveň zavlažovací vaky umožňují značnou úsporu času obsluhy, kdy není potřeba závlahovou vodu vlévat postupně ke stromu s ohledem na infiltraci, ale o pomalou a rovnoměrnou distribuci se postarají kapkovací otvory.

Používají se pro nově vysazené či vzrostlé stromy v období sucha. Použití je obvyklé jak v parcích či na veřejných plochách, tak na zahradách.
Vaky plnit filtrovanou vodou bez mechanických nečistot!

Specifikace

Vak je vyroben z odolného PVC. Maximální objem vaku je 150 l. Maximálního objemu dosáhnete rozepnutím vaku. Efektivní objem vaku je cca 90 l. Efektivní objem je závislý na průměru kmenu, kolem něhož je obepnut. Vak doporučujeme používat pro kmeny do průměru 15 cm. U větších průměrů je možné umístit vak k podpůrnému kůlu či pomocí zipu spojit dva a více vaků dohromady. Doba vykapávání se pohybuje kolem 4–6 hodin. Barva vaku je zelená, s černým zipem. Dvakrát úchyt pro snadnou manipulaci.

Pozor na zaměňování maximálního a efektivního objemu vaku! Pouze efektivní objem je skutečně využitelný a dopravený ke stromu! 

Efektivní objem (V) 90 l
Maximální objem (Vmax) 150 l
Výška 115 cm
Hmotnost 0,90 kg
Materiál PVC
Barva Zelená
Všeobecná záruční lhůta 24 měsíců
Výrobce Irimon

 

Další vlastnosti: . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Zavlažovací vak TREE BAG "MAX" XXL 90-150 L
Výrobce:
SKU:
ED7329

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5654
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz