Vodokružná vývěva Target 120/45

Vodokružná vývěva Target 120/45

Vodokružná vývěva Target 120/45 od kvalitního výrobce Target pumps je právě teď za super cenu. Tento produkt je přesně to, co potřebujete. Vodokružná vývěva Target 120/45 v akci za cenu 31720 Kč

31720 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Vývěvy se používají v mnoha průmyslových odvětvích s vakuovou technikou, zejména pak při výrobě porcelánu a stavebních hmot, v potravinářském průmyslu k vakuové kondenzaci a vakuovému vysoušení při výrobě různých produktů a látek (výroba jamů, sladových extraktů, sušeného mléka a ovoce, droždí a mýdla).

Často se používají jako součást dojících zařízení v kravínech. Jiný způsob použití je odsávání vzduchu jako je evakuace čerpadel a jejich sacích řadů.V kombinaci s podtlakovou nádobou s plovákovými spínači tvoří vývěvy automatické evakuační stanice k zabezpečování provozu důležitých čerpadel v průmyslu, v čerpacícha protipožárních stanicích, v provozu vodárenských násosek nebo k trvalému zajištění předepsaného vakua při některých výrobních procesech.

Teplota kapaliny +15°C
Podtlak 33 mbar abs.
Kapacita 16 m3/hod abs.
Připojení G 1"
Otáčky 2800 rpm
Rozměr L: 410 mm
příkon: 1,5 kW

 

Další vlastnosti: Hmotnost 50 kg. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Vodokružná vývěva Target 120/45
Výrobce:
SKU:
ED1998

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5654
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz