Čerpadlo na olej a naftu PIUSI VISCOMAT 90 T 400V

Čerpadlo na olej a naftu PIUSI VISCOMAT 90 T 400V

Čerpadlo na olej a naftu PIUSI VISCOMAT 90 T 400V od této přední společnosti PIUSI lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně online. Čerpadlo na olej a naftu PIUSI VISCOMAT 90 T 400V aktuálně za 10610 Kč

10610 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Čerpadlo VISCOMAT lze požívat pro média o viskozitě až 500 cSt.

Viskozita je pro motorové oleje velmi důležitá a je to asi také nejznámější vlastnost olejů. Zde si pro úplnost některé základy zopakujeme a doplníme dalšími, ne příliš často uváděnými údaji. Viskozita je měřítkem tekutosti kapalin. Oleje s nižší viskozitou jsou tekutější (řidší) a mají menší vnitřní odpor proti proudění, proti toku. Vyšší viskozita olejů (hustější oleje) naopak znamená vyšší odpor a tím také pomalejší tok. Hodnota kinematické viskozity se značí v jednotkách mm2 x s-1 dříve také cSt - centistokesy 1 cSt = 1 mm2·s-1 ).

  • Úroveň hlučnosti pod 70 dB.
  • Sání i výtlak vnitřní závit G 1".
  • Sací schopnost 2 - 4 m.

Dimenzované pro nepřetržitý provoz. Vhodné i na oleje a mazadla. Předností je tichý chod a zabudovaný nastavitelný by-pass (obtokový) ventil.

Další vlastnosti: Výtlak [m] 5. Napětí [V] 400. Výtlačná přípojka [coul] 1". Výkon [kW] 1,1. Průtok [l/min] 50. Hmotnost 6 kg. . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Čerpadlo na olej a naftu PIUSI VISCOMAT 90 T 400V
Výrobce:
SKU:
ED1733

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6056
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz