Mechanický průtokoměr PIUSI K33 ATEX Varianta: a. Směr průtoku doleva

Mechanický průtokoměr PIUSI K33 ATEX Varianta: a. Směr průtoku doleva

Mechanický průtokoměr PIUSI K33 ATEX Varianta: a. Směr průtoku doleva od značky se skvělou pověstí PIUSI lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu. Mechanický průtokoměr PIUSI K33 ATEX Varianta: a. Směr průtoku doleva stojí ted u nás 6440 Kč

6440 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Nový mechanický měřič pro přesné měření výdejního množství kapaliny (benzín, lehký petrolej, motorová nafta) pro menší uživatele splňuje požadavky ATEX, které platí pro prostředí s potenciálním rizikem výbuchu.

Má spolehlivý a hospodárný provoz, snadno se instaluje i kalibruje. Pro svůj nízký průtočný odpor jej lze využít i pro výdej kapaliny samospádem. Měřič K33 ATEX lze instalovat jako do pevného tak i flexibilního potrubí anebo přímo na čerpadlo anebo nádrž.

Klasifikace tohoto zařízení je skupina II, kategorie 2 G c IIB T=85°C (T6), takže tento měřič je vhodný k provozu v prostředí s klasifikací 1 a 2 v souladu se směrnicí EU č. 99/92/CE.

Technické údaje:

  • 3-místný číselník dílčí hodnoty (max. 999 litrů),celkový součet 6 míst
  • průtok 20 – 120 l/min
  • přesnost ±1%
  • opakovatelnost 0,3%
  • provozní tlak 3,5 bar
  • kritický tlak 28 bar

Další vlastnosti: Varianta a. Směr průtoku doleva. Hmotnost 0,3 kg. . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Mechanický průtokoměr PIUSI K33 ATEX Varianta: a. Směr průtoku doleva
Výrobce:
SKU:
ED1925_1

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6056
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz