Traktorové čerpadlo IBO PRN

Traktorové čerpadlo IBO PRN

Traktorové čerpadlo IBO PRN od výrobce se skvělou pověstí IBO , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program. Traktorové čerpadlo IBO PRN výhodně za cenu 50830 Kč

50830 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Tato čerpadla jsou namontovaná na ocelovém rámu a určena pro připojení na tříbodový závěs traktoru. Jsou poháněná jeho vývodovým hřídelem (VH), který musí mít 540 ot/min. Pomocí kloubového hřídele (součást příslušenství) se výkon VH přenáší na připojenou skříň s ozubeným převodem o poměru 6,6 a odtud na čerpadlo. Minimální výkon tažného traktoru musí být 15 kWa maximální 125 kW.

Čerpadlo IBO PRN je jednostupňové, odstředivé (před uvedením do provozu nutnost zavodnění čerpadla a sací hadice), určené k čerpání vody ze splavů, jezírek, řek, retenčních nádrží a také ze studní, ve kterých hladina vody během čerpání neklesne pod 6 m od vstupu čerpadla. Čerpaná voda musí být čistá, bez pevných nečistot. Toto čerpadlo je určeno pro zavlažovací systémy, vyžadující vyšší tlak. Využívá se rovněžv zelinářství, sadovnictví, školkařství a podobné zemědělské produkci.

Hmotnost 65 kg
Výtlak [m] (?) 70
Průtok [l/min] 750
Výtlačná přípojka [coul] 3
Hrdlo sací [coul] 3
Sací výška [m] 6
Otáčky VH / čerpadla (ot/min) 540/3600

 

Další vlastnosti: Výtlak [m] 70. Výtlačná přípojka [coul] 3. Sací výška [m] 6. Průtok [l/min] 750. Hmotnost 65 kg. . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Traktorové čerpadlo IBO PRN
Výrobce:
SKU:
ED0588

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5654
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz