Ponorné čerpadlo ALFAPUMPY HC7 INOX 230V s plovákem

Ponorné čerpadlo ALFAPUMPY HC7 INOX 230V s plovákem

Ponorné čerpadlo ALFAPUMPY HC7 INOX 230V s plovákem značky ALFAPUMPY , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu. Ponorné čerpadlo ALFAPUMPY HC7 INOX 230V s plovákem v současnosti za 1770 Kč

1770 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

 
Ponorné nerezové čerpadlo HC7 M - INOX je určené k čerpání čisté a mírně zakalené vody bez obsahu abrazivních částic. Tento základní parametr určuje rozsah použití čerpadla HC7 M - INOX na čerpání čisté nebo mírně znečištěné vody ze studní, jímek na dešťovou vodu, odvodňování zatopeného sklepa, čerpání vody z vodního toku a podobně.
 
- plášť z nerezové oceli
- plovákový spínač
- maximální výtlak 7,5 m
- maximální ponor 8 m
- v čerpadle zabudovaná tepelná pojistka
- hmotnost čerpadla: 4,9 kg
 
Ponorné nerezové čerpadlo HC7 M - INOX je vhodné do šachty od minimálního rozměru 400x500 mm. Tato skutečnost je způsobena tím, že je čerpadlo HC7 M - INOX vybaveno plovákem pro automatické ovládání chodu čerpadla. Při použití čerpadla v šachtě o menších rozměrech by mohlo dojít k nevypnutí čerpadla při vypínací hladině.
Čerpadlo není vhodné pro čerpání znečištěných vod abrazivními částicemi a chemickými látkami. Rovněž není vhodné pro trvalý provoz (např. vodotrysky). Nesprávné použití čerpadla snižuje jeho životnost a může čerpadlo nenávratně poškodit.

Popis

Plášť čerpadla je vyroben z kvalitního nerezové oceli, ta zajišťuje zvýšenou antikorozní odolnost. Hřídel motoru je utěsněna mechanickou keramickou ucpávkou. Ptoti přehřátí je motor vybaven zabudovanou tepelnou pojistkou. Čerpadlo HC7 M - INOX je konstruováno tak, že čerpaná voda i při nízké hladině obtéká motor a tím jej intenzivně chladí.

Ovládání

Pokud je nerezové čerpadlo HC7 M - INOX zapojeno do sítě, jeho chod je ovládán plovákem, který čerpadlo zapíná a vypíná v závislosti na výšce hladiny čerpané vody. Maximální ponor čerpadla HC7 M - INOX je 8 metrů. Čerpadlo se umístí do kapaliny tak, že se buď zavěsí za držadlo nebo se položí na dno. Čerpadlo nesmí nikdy viset na přívodním kabelu! Pokud je čerpadlo položené na dně, může kal bránít čerpadlu v rozběhu. Pokud nastanou takovéto okolnosti, je nutné čerpadlo častěji kontrolovat.

 

Další vlastnosti: Výtlak [m] 7. Napětí [V] 230. Průměr soustrojí [mm] 180. Kabel [m] 10. Výtlačná přípojka [coul] 1". Plovák Ano. Výkon [kW] 0,55. Regulace otáček Ne. Hloubka ponoru [m] 8. Průtok [l/min] 125. Konstrukce Odstředivé. Kondenzátor Integrovaný. Hmotnost 5 kg. Atest na pitnou vodu Ne. : ::. Kód výrobce HC7M. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. . .

Název:
Ponorné čerpadlo ALFAPUMPY HC7 INOX 230V s plovákem
Výrobce:
SKU:
ED88201

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6056
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz