SIGMA PUMPY Kalové čerpadlo SIGMA 100-GFHU-250-60-LU 400V Varianta: SZ

SIGMA PUMPY Kalové čerpadlo SIGMA 100-GFHU-250-60-LU 400V Varianta: SZ

SIGMA PUMPY Kalové čerpadlo SIGMA 100-GFHU-250-60-LU 400V Varianta: SZ od kvalitního výrobce SIGMA PUMPY , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku. SIGMA PUMPY Kalové čerpadlo SIGMA 100-GFHU-250-60-LU 400V Varianta: SZ momentálně v akci za 166880 Kč

166880 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Ponorná kalová kanalizační čerpadla řady GFHU jsou speciální čerpadla, určená k čerpání odpadních vod, fekálií a surových kalù, obsahující neabrazivní pevné drobné kusovité a vláknité látky jako je papír, hadry, obvazy, zbytky jídel a rùzné splachy z ulic, případně menší množství písku, popela, štěrku, kousky dřev a jiné látky přicházející do kanalizace. Uplatňují se v kanalizačních soustavách, v čistírnách odpadních vod, v prùmyslových zařízeních, ve stokových sítích, v rùzných jímacích objektech.

Varianty provedení

  • SZ varianta: do mokré jímky se spouštìcím zařízením: Ponorná stacionární varianta je výhodná v tom, že čerpadlo v provedení SZ se spouští přímo do mokré jímky po trubkovém vedení až dosedne svou přírubou na protipřírubu patkového kolena upevnìného na dně jímky. Zvl᚝ upravený přírubový spoj se vlastní hmotností čerpadla utěsní bez jakékoliv montáže. Podobně lze bez nejmenšího demontážího zákroku čerpadlo vytáhnout za řetěz či lano k revizi, opravě, čištění, event. výměně.
  • SJ varianta: Stacionární varianta pro suché jímky přichází v úvahu obvykle tam, kde jde o osazení již existující suché jímky.
  • HM varianta: Ponorná přenosná varianta je určena převážně jako mobilní soustrojí pro příležitostné či přechodné čerpání z jímek, při pomocných a pohotovostních zásazích a pro použití na více místech. Čerpadlo je při provozu zavěšeno na laně nebo řetězu.

 
Provozní podmínky

Maximální hustota čerpané kapaliny: 1 100 kg.m-3 
Maximální teplota čerpané kapaliny: 40°
Maximální teplota pracovního prostředí: 40°
Dovolený rozsah pH čerpané kapaliny: 6,5 - 7,5 pH 
Maximální ponor v kapalině: 10 m 
Původní elektrický kabel nesmí přijít do styku s vodami obsahujícími oleje a uhlovodíky.
 
Čerpadla nejsou určena do prostředí s nebezpečím výbuchu.
 
  • Konstrukce: Ponorná kalová čerpadla řady GFHU jsou odstředivá, jednostupňová, spirální, s uzavřeným jednolopatkovým oběžným kolem o velké průchodnosti. Elektromotor tvoří s čerpadlem jeden celek. Mezi hydraulickou částí a elektromotorem je vana s náplní oleje, která je utěsněná speciální dvojitou mechanickou ucpávkou.
  • Trojfázový asynchronní elektromotor na střídavý proud je dokonale vodotěsný pro práci pod vodou. Vodotěsnost zajišťuje hermetické utěsnění přívodního kabelu ve zvlášť upravené vývodce. Ve vinutí motoru jsou zabudovány hlídače teploty, které při překročení dovolené teploty vinutí rozpínají ovládací okruh stykače a chrání motor před poškozením. Rotor je uložen ve valivých ložiskách, mazaných tukem.
  • Ucpávka: proti vniknutí vody z hydraulické části je elektromotor bezpečně chráněn hřídelovým těsněním, které tvoří speciální dvojitá mechanická ucpávka s těsnícími kroužky z tvrdokovu. Mechanická ucpávka má stálý uzávěr a mazání z olejové vany.
  • Materiál je volen se zřetelem na charakter čerpaného média, příznivou hmotnost a životnost soustrojí. Těleso statoru elektromotoru je z hliníko-křemíkové slitiny. Hřídel a důležité spojovací šrouby přicházející do styku s čerpanou kapalinou jsou z korozivzdorné oceli. Oběžné kolo je z otěruvzdorné oceli, odolávající ve značné míře korozi. Spirála čerpadla a stojan se sacím kolenem (varianta „SJ") jsou z šedé litiny.
  • Spouštění: K spínání a jištění elektromotoru čerpadla je nutné vhodné elektrické spínací a jistící zařízení. Proti nadproudu musí být čerpadlo jištěno zařízením s třídou spouštění 10,20. Dále je nutno jej jistit proti zkratu a do ovládacího obvodu musí být zapojena teplotní bimetalová čidla.

Další vlastnosti: Varianta SZ. Výtlak [m] 24. Napětí [V] 400. Kabel [m] 15. Výtlačná přípojka [coul] 4". Plovák Ne. Průchodnost čerpadla [mm] 60x70. Ucpávka Mechanická. Výkon [kW] 6,5. Regulace otáček Ne. Hloubka ponoru [m] 10. Průtok [l/min] 2160. Max. teplota média [°C] 40. Řezací zařízení Ne. Hmotnost 193 kg. : ::. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. . .

Název:
SIGMA PUMPY Kalové čerpadlo SIGMA 100-GFHU-250-60-LU 400V Varianta: SZ
Výrobce:
SKU:
ED0613_6

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6433
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz