DAMBAT IBO SANIBO 5 230V

DAMBAT IBO SANIBO 5 230V

DAMBAT IBO SANIBO 5 230V od výrobce IBO . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny. DAMBAT IBO SANIBO 5 230V aktuálně v akci od 5380 Kč

5380 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Koupelnová přečerpávací stanice. Mnohaletá zkušenost nám umožnila vytvořit kvalitní zařízení pro velmi široké použití. Čerpadlo je především určeno k odčerpávání odpadních vod ze záchodové mísy, ale díky třem vstupům může sloužit k odběru odpadních vod např. z vany, pračky a záchodové mísy. Pro místnosti v obytných budovách, kde není možné připojit sanitární zařízení ke gravitační kanalizaci - sklepy, půdy a jiné místnosti upravené pro sanitární potřeby. Přečerpávání vody a odpadních vod v místnostech, kde se záchodová mísa, umývadlo nebo sprchová kabina nachází daleko od kanalizačního potrubí nebo pod hladinou odvádění odpadních vod z budovy.

Zařízení má jeden hlavní vstup 100mm pro záchodovou mísu, dva vstupy 40mm pro sprchovou kabinu nebo umývadlo a jeden výstup 40mm. Díky výjimečně tichému provozu se ideálně hodí do domácnosti. SANIBO 5 je vybaveno záslepkami, které umožňují uzavření nepoužívaných vstupů. Čerpadlo se rovněž může používat v kuchyni nebo v prádelně bez nutnosti připojovat záchodovou mísu.

Čerpadlo je vybaveno plovákovým spínačem, který automaticky ovládá jeho práci, po naplnění se samočinně zapne. Navíc čerpadlo umožňuje ruční spuštění.

Další předností je možnost čerpání tekutiny o teplotě do 40°C (krátkodobě 60°C) po dobu až 2 minut. Výtlačná výška 9,5 m vertikálně a 100 m horizontálně úplně eliminuje nutnost odvádět nečistoty gravitačním způsobem. Provozní cyklus je cca 8 s. Čerpadlo SANIBO 5 je jediné značkové zařízení na trhu, které je vybaveno krytem motoru, košem a drtičem z nerezové oceli, která zajišťuje vysokou spolehlivost. Motor čerpadla se vyznačuje vysokým výkonem a má vestavěnou tepelnou ochranu. Zařízení odpovídá nejvyšším evropským standardům.

Obsah dodávky:

  • Čerpadlo pro WC s drtičem
  • Sada záslepek: x 2 (40mm), x 1 (100mm).
  • Zpětné ventily x 1
  • Sada objímek x 8

sanibo_5_prehled

Další vlastnosti: PH 4-10. IP 44. Rozměry zařízení 420x285x180. Výtlak [m] 9,5. Napětí [V] 230. Kabel [m] 1,2. Ucpávka Zapouzdřený motor. Výkon [kW] 0,6. Průtok [l/min] 150. Max. teplota média [°C] 40 (60). Hmotnost 8,5 kg. Objem [l] 6. Počet vstupů 3. Vhodné pro WC Ano. . . . . . .

Název:
DAMBAT IBO SANIBO 5 230V
Výrobce:
SKU:
5710624187265

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6056
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz