Protipožárni stanice dle EN 12845 s ponornými čerpadly

Protipožárni stanice dle EN 12845 s ponornými čerpadly

Protipožárni stanice dle EN 12845 s ponornými čerpadly od značky s dlouholetou tradicí DAB lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte. Protipožárni stanice dle EN 12845 s ponornými čerpadly právě nyní za bezkonkurenční cenu 0 Kč

0 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Stanice s protipožárními ponornými čerpadly vyrobené v souladu s Evropskou normou UNI EN 12845.

EVROPSKÁ NORMA EN 12845 určuje konstrukční zásady a podmínky pro montáž a údržbu protipožárních stabilních sprinklerových zařízení v budovách. Nahrazuje dřívější starší normy UNI 9489 a UNI 9490. Automatické protipožární sprinklerové zařízení je navržené k tomu, aby detekovalo přítomnost ohně a uhasilo jej již v počáteční fázi, nebo aby oheň drželo pod kontrolou, dokud jej nebude možno uhasit dalšími prostředky.Klasické protipožární sprinklerové zařízení obsahuje: vodní zdroj, protipožární automatickou tlakovou stanici, sadu kontrolních armatur a rozvodný systém tlakové vody se sprinklery.

Hlavní čerpadlo spuštěné pro protipožární zásah pracuje trvale do té doby, nežli je zastaveno ručně stlačením tlačítka STOP na ovládacím panelu. V případě okruhů  s hydranty odkazujeme na normu UNI 10779 (červenec 07), která v souladu s EN 12845 za určitých okolností dovoluje automatické vypnutí hlavního čerpadla.
Činnost protipožární automatické tlakové stanice: za normálních okolností (bez odběru vody) je systém udržován pod statickým tlakem.

  • Provozní rozsah: od 4 do 160 m3/h

Další vlastnosti: Hmotnost 50 kg. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Protipožárni stanice dle EN 12845 s ponornými čerpadly
Výrobce:
SKU:
ED9956

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5653
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz