Ponorné čerpadlo DAB FEKA 300 M-A

Ponorné čerpadlo DAB FEKA 300 M-A

Ponorné čerpadlo DAB FEKA 300 M-A značky s tradicí a dobrou pověstí DAB , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. Ponorné čerpadlo DAB FEKA 300 M-A v současnosti pořídíte za cenu 5420 Kč

5420 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Ponorná kalová čerpadla Feka 300 / 600 jsou ponorná čerpadla vhodná pro čerpání odpadních vod a dešťové vody v domácnosti i jiném prostředí. Jsou určena pro pevné nebo přenosné instalace.

Čerpadla jsou schopna čerpat rozptýlené pevné částice do 25 mm. Plovákovým spínačem je možné celý proces automatizovat. Čerpadla řady FEKA prošla kompletní inovací a nyní jsou ještě odolnější, spolehlivější a ergonomičtější

Těleso čerpadla, oběžné kolo, kryt a sací mřížka z technopolymeru. Motor, rotor hřídele, hřídel a šrouby z nerezové oceli. Ponorný asynchronní motor určený pro nepřetržitý provoz. Stator v uzavřeném plášti z nerezové oceli. Vestavěná tepelná ochrana motoru a kondenzátor u jednofázové verze.

Specifikace

  • Rozsah teploty kapaliny: od 0 °C do +35 °C pro domácí použití
  • Čerpaná kapalina: odpadní voda ze septiků
  • Průchodnost: 25 mm
  • Maximální hloubka ponoření: 7 m
  • Maximální doba při běhu nasucho: 1 minuta
  • Stupeň ochrany: IP68
  • Třída izolace: F

 

 

 

Další vlastnosti: Výtlak [m] 6. Napětí [V] 230. Kabel [m] 5. Výtlačná přípojka [coul] 5/4". Plovák Ano. Průchodnost čerpadla [mm] 25. Výkon [kW] 0,35. Regulace otáček Ne. Hloubka ponoru [m] 7. Průtok [l/min] 200. Řezací zařízení Ne. Hmotnost 4 kg. : ::. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. . . . . .

Název:
Ponorné čerpadlo DAB FEKA 300 M-A
Výrobce:
SKU:
ED1765

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6433
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz