Požární proudnice Tajfun - Turbo B75

Požární proudnice Tajfun - Turbo B75

Požární proudnice Tajfun - Turbo B75 od známého předního výrobce PAVLIŠ A HARTMANN je momentálně za bezkonkurenční cenu. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem. Požární proudnice Tajfun - Turbo B75 v současnosti pořídíte za cenu 6140 Kč

6140 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Proudnice v provedení B 75 je tvořena tělesem proudnice a pevnou spojkou B 75. Těleso proudnice je opatřeno plastovým návlekem a hlava proudnice ochrannou tvarovanou pryžovou vrstvou. Otočná hlava umožňuje plynule měnit tvar proudu od sprchového do plného a uzavření proudnice. K tomu je zapotřebí 1/2 otáčky hlavy. Vtokové hrdlo je osazeno pevnou tlakovou spojkou B 75 dle ČSN 38 9427. Všechny materiály byly vybrány s ohledem na mimořádné namáhání, kterému může být proudnice při požáru vystavena.

Tato proudnice je určena ke stříkání vodou plným proudem, sprchovým proudem, zejména k hašení prachových a lehce rozviřitelných látek (např. uhlí, mouka apod.). Zvlášť výhodné použití proudnice je na zauhlovacích trasách v energetice, uhelných kotelnách, silech, truhlárnách, zemědělských objektech a při hašení lesních požárů. Při hašení bytových požárů doporučujeme použít rozprášené mlhy, což umožňuje maximální hasební účinek, při minimální spotřebě vody, čímž se minimalizují následné škody během zásahu.

  • Hmotnost: 1,6 kg
  • Pracovní tlak: 1,6 MPa
  • Délka: 219/300 mm (min./max.)

Další vlastnosti: Hmotnost 1,6 kg. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Požární proudnice Tajfun - Turbo B75
SKU:
ED2072

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6056
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz