Požární proudnice Tajfun - Turbo C52

Požární proudnice Tajfun - Turbo C52

Požární proudnice Tajfun - Turbo C52 od známého dodavatele PAVLIŠ A HARTMANN je právě teď za super cenu. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online. Požární proudnice Tajfun - Turbo C52 výhodně ted u nás za 820 Kč

820 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Tato proudnice je určena ke stříkání vodou plným proudem, sprchovým proudem, zejména k hašení prachových a lehce rozviřitelných látek (např. uhlí, mouka apod.). Zvlášť výhodné použití proudnice Tajfun - Turbo je na zauhlovacích trasách v energetice, uhelných kotelnách, silech, truhlárnách, zemědělských objektech a při hašení lesních požárů.

Při hašení bytových požárů doporučujeme použití rozprášené mlhy, což umožňuje maximální hasební účinek, při minimální spotřebě vody, čímž se minimalizují následné škody během zásahu.

Požární hadice Tajfun - Turbo C 52 umožňuje uzavření, otáčením hlavy nastavení přímého proudu, dalším otáčením nastavení sprchového proudu kuželového tvaru v rozmezí 0 - 130°.

Všechny materiály byly vybrány s ohledem na mimořádné namáhání, kterému může být proudnice při požárním zásahu vystavena.

 

  • Hmotnost: 470 g
  • Pracovní tlak: 1,6 MPa
  • Délka: 315 mm
  • Materiál: tělo a otočná hlava nárazuvzdorný a mrazuvzdorný polypropylen
  • Spojka C 52: slitina Al

Další vlastnosti: Hmotnost 0,3 kg. . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Požární proudnice Tajfun - Turbo C52
SKU:
ED2066

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6056
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz