Pedrollo JSWm 2AH 230V

Pedrollo JSWm 2AH 230V

Pedrollo JSWm 2AH 230V zboží dodává PEDROLLO je u nás za výhodnou cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. Pedrollo JSWm 2AH 230V - můžete mít za 6640 Kč

6640 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Jednofázová samonasávací jednostupňová odstředivá čerpadla JSW® jsou určena pro čerpání čisté vody a nebo pro čerpání chemicky neagresivních kapalin. Samonasávací schopnost čerpadel umožňuje čerpání vody s obsahem vzduchu. Vysoká účinnost, spolehlivost a tichý chod je předurčuje k optimálnímu využití při distribuci vody (sestavy čerpadel s malými a středně velkými tlakovými nádobami) v domácnostech, průmyslových provozech a při závlaze. Např. v zemědělství a pod.

Materiál tělesa: litina

Materiál oběžného kola: nerezová ocel AISI 304

Provozní podmínky

  • Maximální sací výška (čerpadla nemají samonasávací schopnost): do 9 m
  • Teplota čerpané kapaliny: od -10 °C do +40°C
  • Maximální teplota okolí: do +40°C
  • Max. provozní tlak: 6,5 bar 
  • Čerpadla určena pro nepřetržitý provoz S1
     

 

Další vlastnosti: Výtlak [m] 65. Napětí [V] 230. Výtlačná přípojka [coul] 1". Dimenze připojení [coul] 1". Výkon [kW] 1,1. Regulace otáček Ne. Sací výška [m] 9. Průtok [l/min] 45. Hmotnost 15,1 kg. Ochrana běhu na sucho Ne. Atest na pitnou vodu Ne. : ::. Kód výrobce 46JSN7AH15A1. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. . . . . .

Název:
Pedrollo JSWm 2AH 230V
Výrobce:
SKU:
ED2183

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6433
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz