IMP Pumps Oběhové čerpadlo IMP NMT PLUS 25/40-130mm

IMP Pumps Oběhové čerpadlo IMP NMT PLUS 25/40-130mm

IMP Pumps Oběhové čerpadlo IMP NMT PLUS 25/40-130mm od předního výrobce IMP Pumps je momentálně za bezkonkurenční cenu. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte. IMP Pumps Oběhové čerpadlo IMP NMT PLUS 25/40-130mm momentálně v akci za 3120 Kč

3120 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Elektronicky řízené vysoce účinné čerpadla pro vytápění, klimatizaci, chlazení a sanitární vodu. Oběhová čerpadla NMT (nová technologie motoru) se používají pro přenos kapalného média v systémech pro ohřev teplé vody, klimatizaci a větrání. Jsou konstruovány jako jednoduché nebo dvojité čerpací agregáty s proměnlivou rychlostí, kde je rychlost regulována elektronickým zařízením. Čerpadlo neustále měří tlak a průtok a nastavuje rychlost podle režimu nastaveném na čerpadle.

Elektronicky řízený mokroběžné oběhové čerpadlo: Pro všechny systémy vytápění, klimatizační zařízení, uzavřené chladicí okruhy a průmyslové systémy, používané v souladu s VDI 2035.

Podrobnosti produktu:

  • Technologie ECM s permanentními magnety s energetickou účinností
  • proporcionální regulace tlaku
  • konstantní rychlost
  • vestavěná elektronická ochrana
  • snadná instalace a tichý provoz
  • automatické odvzdušnění
  • kvalitní a kompaktní konstrukce pro dlouhou životnost


Přípustné látky – Voda, voda smíchána s glykolem, parametry musí být zkontrolovány při směsi vyšší než 20% glykolu . Čisté, nevýbušné kapalné médium bez minerálních olejů a pevných částic. Teplota média od – 10 ° C do + 110 ° C, okolní teplota s max. teplotou okolí 40 ° C.

Další vlastnosti: Výtlak [m] 4. Napětí [V] 230. Stavební délka [mm] 130. Dimenze připojení [coul] 6/4". Provedení Závitové. Max. povozní tlak [bar] 10. Průtok [l/min] 60. Max. teplota média [°C] 110. Hmotnost 1,9 kg. : ::. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. . . . . . . . .

Název:
IMP Pumps Oběhové čerpadlo IMP NMT PLUS 25/40-130mm
Výrobce:
SKU:
ED0918

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5654
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz