PCH EKO 1“ T4-85-10 400V 30m

PCH EKO 1“ T4-85-10 400V 30m

PCH EKO 1“ T4-85-10 400V 30m od tohoto výrobce PCH je pro vás pro vás právě dnes v akci. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem. PCH EKO 1“ T4-85-10 400V 30m aktuálně za 7290 Kč

7290 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Ponorné 4" vřetenové čerpadlo určené k čerpání čisté vody ze studní a vrtů. Samostatná čerpadla je možno použít pro přímé čerpání vody. Čerpadlo spojené s tlakovou nádobou vybavenou tlakovým spínačem vytvoří domácí vodárnu s automatickým provozem. Toto řešení umožní komfortní a bezúdržbové využívání vlastního vodního zdroje.

Tato ekonomická čerpadla byla doplněna do sortimentu pro pokrytí poptávky po levnějších čerpadlech. Ponorný motor je uzavřený s náplní zdravotně nezávadným olejem. Utěsnění motoru je vyřešeno kvalitní mechanickou ucpávkou s možnou hloubkou až 200 m. Použité motory COVERCO jsou vyráběny v Brně v závodě, který produkuje motory pro renomovaného světového výrobce motorů FRANKLIN ELECTRIC.

Motor je zaplavený vodou, proto nehrozí zničení motoru opotřebením mechanické ucpávky. Motor je řešen osvědčeným způsobem, který vede k výrazné úspoře hmotnosti a spotřeby elektrické energie. Tyto dobré vlastnosti se projeví jak při instalaci, tak při provozu čerpadla. Navíc je kostra motoru řešena nerezovým materiálem, což zvyšuje odolnost proti působení vody z vodního zdroje.

Výhody

• Moderní a ekologický motor naplněný čistou vodou
• Vynikající účinnost snižující spotřebu energie a proudový odběr čerpadla
• Mimořádný záběrový moment umožňující i použití výkonnější hydrauliky
• Hlavní části hydrauliky a spojovací materiál z nerezi
• Nehrozí zničení čerpadla vniknutím vody do motoru
• Snadné připevnění závěsného lanka pomocí připravených otvorů na čerpadle
• Úspora elektrické energie připrovozu až 50% oproti čerpadlům s motorem starší konstrukce

 

Další vlastnosti: Výtlak [m] 85. Napětí [V] 400. Průměr soustrojí [mm] 90. Kabel [m] 50. Výtlačná přípojka [coul] 1". Plovák Ne. Výkon [kW] 0,75. Regulace otáček Ne. Hloubka ponoru [m] 60. Průtok [l/min] 36. Průměr čerpadla [coul] 4". Konstrukce Vřetenové. Kondenzátor Integrovaný. Hmotnost 18,5 kg. Atest na pitnou vodu Ne. : ::. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. . .

Název:
PCH EKO 1“ T4-85-10 400V 30m
Výrobce:
SKU:
ED1335

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6056
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz