Lodní odvodňovací čerpadlo PIUSI AMALFI 5 230V

Lodní odvodňovací čerpadlo PIUSI AMALFI 5 230V

Lodní odvodňovací čerpadlo PIUSI AMALFI 5 230V od našeho předního výrobce PIUSI je k sehnání u nás za skvělou cenu. Kupte si tento produkt u nás výhodně online. Lodní odvodňovací čerpadlo PIUSI AMALFI 5 230V za bezkonkureční cenu 7410 Kč

7410 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Lodní odvodňovací čerpadlo na odčerpávání kalové vody ze dna lodi má vynikající sací a tlakové charakteristiky. Nečistoty a pevné částečky mohou být čerpány bez poškození čerpadla.

Lodní odvodňovací čerpadlo na odčerpávání kalové vody ze dna lodi má vynikající sací a tlakové charakteristiky. Nečistoty a pevné částečky mohou být čerpány bez poškození čerpadla. Instalace čerpadla by měla být v suchém a dobře větraném prostoru, avšak pokud možno co nejblíže k čerpané kapalině.

Čerpadlo nesmí běžet nasucho, proto je třeba instalaci kombinovat s automatickým spínačem, který čerpadlo ihned vypne při chodu nasucho. Pro automatické / manuální odvodňování lze doplnit kontrolní ovládací panel, aby se zabránilo chodu nasucho.

Další vlastnosti: Výtlak [m] 10. Napětí [V] 230. Výtlačná přípojka [coul] 1/2". Max. povozní tlak [bar] 1. Průtok [l/min] 30. Hmotnost 4 kg. . . . . . . . . . . . . . .

Název:
Lodní odvodňovací čerpadlo PIUSI AMALFI 5 230V
Výrobce:
SKU:
ED1730

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6056
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz