LANIT Fóliovník 3

LANIT Fóliovník 3,7x6,1 m - 41 mm - 70592EU Sleva 3 % za registraci na RedEd.cz

LANIT Fóliovník 3,7x6,1 m - 41 mm - 70592EU Sleva 3 % za registraci na RedEd.cz od výrobce se skvělou pověstí LANIT je k dostání za výborné peníze. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny. LANIT Fóliovník 3,7x6,1 m - 41 mm - 70592EU Sleva 3 % za registraci na RedEd.cz výhodně za skvělou cenu 23990 Kč

23990 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Výrobce - ShelterLogic Corp., USA

Prémiový plachtový foliovník. Ideální pro předpěstování sadby nebo prodloužení pěstovací sezóny na zahradě.

Jde o špičkový produkt americké společnosti ShelterLogic, která patří mezi renomované výrobce plachtových přístřešků na světových trzích.

Foliovník disponuje dvěma důležitými výhodami:

 1. Masivní konstrukce z ocelových trubek o průměru 41 mm s povrchovou úpravou práškovým nástřikem v premiové kvalitě, která odolává korozi.  Konstrukce je svou robustností (patentovaný systém SHELTERLOCK® 3x STEEL STABILIZERS) nesrovnatelná s běžnou extrémně levnou asijskou produkcí, která zahltila český trh.
 2. Speciální pěstitelská třívrstvá průsvitná tkanina / PE fólie (hmotnost 155 g/m²) se vyznačuje zcela výjimečným prostupem optimálního množství UV záření, tak potřebného pro pěstování zeleniny. Struktura fólie rovnoměrně rozptyluje spektrum slunečního záření do celé plochy skleníku. Současně funguje jako dobrá tepelná bariéra chránící rostliny před ranním chladem a zároveň v poledních hodinách zabraňuje přehřátí. Spoje plachty jsou vodotěsné. Plachta je pevně uchycena pomocí bytelných ráčen (Ratchet Tite™). Zipem uzavíratelný vstupní otvor. Otvory na přední a zadní stěně zajišťují pohodlné větrání. Rolovatelné boční stěny umožňují doplňkové větrání (EasyFlow™).  Součástí balení jsou kotvící šrouby pro správné ukotvení.

Sestavení fóliovníku zabere zhruba 3 hod.

Krátký popis:

 • vnější rozměry fóliovníku š 370 x d 610 x v 250 cm
 • vstupní otvor rozměry š 101,6 x v 210 cm
 • polyethylenová plachta
 • výška stěny 210 cm

Životnost plachty ShelterLogic
Plachta je vyrobena z třívrstvého tkaného polyetylenu o hmotnosti 155g/m². Samozřejmostí je částečná oboustranná UV ochrana, která chrání plachtu proti škodlivému vlivu slunečního záření. Plachta je odolná proti protržení, vyznačuje se vysokou pevností, je teplotně stabilní. Životnost plachty Shelterlogic bývá ve střední Evropě obvykle cca 4 - 5 let, může však být i výrazně delší, ale i kratší. Vždy nejvíce záleží na vnějších vlivech v místě instalace, jako jsou intenzita slunečního záření (ve velmi slunných oblastech je životnost plachty poněkud kratší než v oblastech s malým nebo průměrným množstvím slunečního svitu), místní povětrnostní podmínky (především rychlost větru), úroveň znečištění ovzduší (exhalace z aut, spaloven, vliv zemědělských a průmyslových objektů, množství prachu ve vzduchu, všeobecná úroveň kyselosti dešťů v dané oblasti, apod.). Všechny tyto negativní vnější vlivy mohou životnost polyethylenové plachty zásadním způsobem zkrátit. Údaje o životnosti platí samozřejmě pouze za předpokladu, že plachta je na skleník připevněna v souladu s montážním návodem.

Upozornění:

 • výrobek dodáváme v rozloženém stavu
 • produkt na obrázku může obsahovat příplatkové příslušenství nebo prvky, které nejsou obsahem základního balení
 • tento produkt je určen výhradně pro nekomerční domácí použití

Rozměry balení:

 • balík č. 1 - 191,5 x 59,9 x 13,5 cm
 • balík č. 2 - 148,1 x 40,4 x 13,5 cm
 • balík č. 3 - 108 x 43,5 x 12,5 cm

Další vlastnosti: Kategorie Plachtové přístřešky. Zastavěná plocha 22,57m2. Délka (vnější) 6,1m. Šířka (vnější) 3,7m. Výška (vnější) 2,5m. Dveře rolovací plachta. Materiál konstrukce ocelové trubky - průměr 41 mm. Výška dveří 2,1m. Šířka dveří 1,02m. Výrobce SHELTERLOGIC. Barva bílá. Hmotnost 120kg. . . . . . . . .

Název:
LANIT Fóliovník 3,7x6,1 m - 41 mm - 70592EU Sleva 3 % za registraci na RedEd.cz
Výrobce:
SKU:
LG1556

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5654
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz