Kultivátor RIWALL PRO RET 4014

Kultivátor RIWALL PRO RET 4014

Kultivátor RIWALL PRO RET 4014 od přední značky Riwall je pro vás k sehnání za skvělou cenu. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží. Kultivátor RIWALL PRO RET 4014 v akci za cenu 3847 Kč

3847 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Elektrický kultivátor RIWALL PRO RET 4014 s výkonem 1400 W je ideální pomocník, kterého využijete po celou sezónu při kypření půdy,  odplevelování pozemku, při úpravě skleníků, předzahrádek i půdy před setbou a zapracování hnojiva nebo kompostu do půdy při přípravě půdy na zimu. Kultivátor je nenahraditelným pomocníkem při údržbě zahrady.
Motor
Kultivátor je poháněn elektromotorem o příkonu 1400 W. Motor je vybaven bezpečnostním vypínačem s lehkým chodem a tepelnou pojistkou která chrání motor proti poškození přehřátím. Tichý chod motoru neruší hlukem ani v hustě zastavěných prostorech. Kultivátor má odolnou kovovou převodovku. Důležitým bezpečnostním prvkem je dvojitá izolace kovových částí pro vaši maximální bezpečnost. Stroj se velmi snadno obsluhuje a práci s ním hravě zvládnou i ženy.
Konstrukce
Stroj má kompaktní konstrukci, která zajišťuje dlouhou životnost. Speciální tvar ocelových nožů zajistí důkladné rozmělnění zeminy. Šíře záběru je 40 cm. Nastavitelná hloubka kultivace je až 30 cm. Do boku vyosená řídítka vám zajistí výbornou ovladatelnost a pohodlnou obsluhu. Díky transportním kolečkům a přednímu madlu je snadno ovladatelný a přenosný. Skládací rukojeť usnadní transport i skladování.
Součástí balení je přehledný návod k obsluze, který si také můžete stáhnou v souvisejících dokumentech.
Výrobce poskytuje na značku Riwall PRO o dva roky prodlouženou záruku nad rámec zákonné záruční lhůty. Podmínkou je předložení výrobku k servisní prohlídce v autorizovaném servisu ve 24. měsíci od data prodeje stroje. Chcete vědět, kde můžete tento produkt servisovat - podívejte se do naší Mapy servisů.

Dům a zahrada > Trávníky a zahrady > Motorová zahradní technika > Kultivátory

Název:
Kultivátor RIWALL PRO RET 4014
Výrobce:
SKU:
8595010405522

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5598
produktů
181
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz