AKU robotická sekačka RIWALL PRO RRM 800

AKU robotická sekačka RIWALL PRO RRM 800

AKU robotická sekačka RIWALL PRO RRM 800 od kvalitní společnosti Riwall lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online. AKU robotická sekačka RIWALL PRO RRM 800 - nyní získáte od 11999 Kč

11999 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Inovativní robotická sekačka RIWALL PRO  RRM 800, 28 V za vás poseče trávník sama. Vy můžete relaxovat, nebo se věnovat jiné práci a vaše zahrada bude stále krásná a upravená. Sekačku využijete i při sběru spadaného listí. Moderní sekací algoritmus zajistí, že tráva není zatěžována z jedné strany, ale je pokaždé sekána z jiného úhlu. Výsledkem je velmi čistě posekaný trávník.
Motor
Pohon sekačky obstará nejmodernější motor s bezuhlíkovou technologií PowerMax. Motor je tak nejenom velmi tichý (sekačka má hladinu hluku pouhých 58 dB), ale má i vyšší účinnost a je prakticky bezúdržbový. Baterie je složena ze značkových článků Samsung a je osazena poslední generací elektroniky, která hlídá precizní dobíjení každého článku a zabraňuje možnosti přehřátí baterie. Baterie tak je dimenzována na dlouholetý bezproblémový provoz. Sekačka díky mnoha senzorům sama pozná, kdy má zajet do nabíjecí stanice a také pozná, že prší a automaticky zajede do nabíjecí stanice, kde počká, až trávník vyschne a opět sama vyjede. Díky pohonu předních kol je sekačka skvěle manévrovatelná. 
Geniálně jednoduchá obsluha
Po nainstalování nabíjecí stanice a obvodového drátu si pouze navolíte na displeji bezpečnostní kód, místní čas, čas vyjetí stroje, vyberete hrubou rozlohu trávníku (300 m2, 500 m2 nebo 600 m2) a zmáčknete start. Nic víc. Vše ostatní nechejte na své sekačce. Pokud chcete mít vše pod kontrolou Vy, pouhým zmáčknutím tlačítka řeknete sekačce, ať se vrátí do stanice nebo naopak, ať začne sekat. Při nárazu na překážku absorbuje odpružený plášť stroje většinu nárazu a inteligentní software rychle sám nalezne cestu k objetí překážky. Jednodušší už to být nemůže. Obsluhu zvládne úplně každý. 
Systém mulčování
Sekačka v pravidelných intervalech sesekává konečky trávy, které slouží jako kvalitní bio hnojivo pro zbytek trávníku. A vám odpadají starosti, kam s posekanou trávou.
Přednosti

Silný a velmi tichý bezuhlíkový motor 

Funkce automatického dobíjení

Šířka sečení 18 cm 

Dešťový senzor

Bezpečnostní kód proti nechtěné manipulaci
Manuální stop systém umožňuje okamžitě zastavit sekačku zmáčknutím velkého červeného tlačítka
Snadné nastavení výšky střihu v rozsahu 20 mm až 60 mm
Vysoká stoupavost stroje až 20°
Při naklopení nebo převrácení sekačky se stroj automaticky vypne
Pojezdová kola se speciálním vzorkem umožní bez problémů šplhat i po velmi členitých pozemcích
Led indikace stavu baterie
Sekačka je dokonale vodotěsná, takže nabíjecí stanice nemusí být pod žádnou stříškou
Oboustranně broušené nože. Díky nim můžete jeden nůž otočit dokonce čtyřikrát
Tichý chod, žádné emise ani kabely, žádný spotřební materiál (olej, benzín, svíčky, filtry, apod.) 

PowerMax technologie
Nejnovější bezuhlíková technologie motorů přináší sílu, která byla dříve vyhrazena pouze benzínovým stojům. Motor odebírá pouze tolik energie, kolik při daném zatížení potřebuje. Výdrž baterie se výrazně prodlužuje. Vyšší výkon oproti klasickým elektromotorům o 30 až 55%. Díky nové technologii bez uhlíků jsou motory PowerMax tišší než klasické elektromotory a mají až o 70% méně škodlivých vibrací. Práce se tak stává velmi pohodlná a příjemná. Motory PowerMax jsou prakticky bezúdržbové a jsou velmi odolné jak proti rázům, které při práci se zahradní technikou běžně nastávají, tak proti vniknutí prachu. Jejich životnost je tak téměř dvojnásobná v porovnání s klasickými uhlíkovými motory. 
Součástí balení je přehledný návod k obsluze, který si také můžete stáhnou v souvisejících dokumentech.
Výrobce poskytuje na značku Riwall PRO o dva roky prodlouženou záruku nad rámec zákonné záruční lhůty. Podmínkou je předložení výrobku k servisní prohlídce v autorizovaném servisu ve 24. měsíci od data prodeje stroje. Chcete vědět, kde můžete tento produkt servisovat - podívejte se do naší Mapy servisů.
Pokud si nejste jisti, jaká sekačka je pro vás ta pravá, nechte se inspirovat na našem blogu JEŽEK BLOG.
Obsah balení

Sekačka Riwall RRM 800 s akumulátorem
Nabíjecí stanice
Nabíječka s extra dlouhým kabelem
Přípravky a vruty na ukotvení nabíjecí stanice
2x pravítko pro snadné vyměření položení obvodového drátu
Obvodový drát 200 m
200 plastových skob k upevnění obvodového drátu
3 sady náhradních nožů včetně upevňovacích šroubků

Dům a zahrada > Trávníky a zahrady > Motorová zahradní technika > Zahradní sekačky > Automatické zahradní sekačky

Název:
AKU robotická sekačka RIWALL PRO RRM 800
Výrobce:
SKU:
8595123405211

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
5653
produktů
182
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz