Kopro PGPP 2022 PN 227

Kopro PGPP 2022 PN 227

Kopro PGPP 2022 PN 227 od společnosti se zárukou kvality Kopro , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu. Kopro PGPP 2022 PN 227 zrovna teď v akci za 16110 Kč

16110 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Ponorná kalová čerpadla PGPP s řezacím zařízením jsou určena pro čerpání silně znečištěných vod, kalů a splašků. Tato čerpadla jsou opatřena řezacím zařízením umístěným na sání čerpadla před oběžným kolem.

Řezací zařízení před vstupem do čerpadla nejprve rozřeže a rozmělní případné větší nečistoty, jako např. papír, slámu, dlouhovláknité látky apod. V případě čerpání takto znečištěných látek čerpadlem bez řezacího zařízení může dojít k ucpání a zablokování oběžného kola.

Maximální teplota čerpané kapaliny je 35 °C, maximální teplota okolí je 70 °C, maximální ponor čerpadla je 10 m.

Systém řezacího zařízení zabraňuje ucpávání hydraulického prostoru předměty, které mohou u jiných typů řezacích zařízení způsobit jeho ucpání, jako např. hygienické vložky, kousky látek, plastové sáčky, kousky provázků apod. Čerpadla lze využít pro dopravu odpadních vod u rodinných domů, ale i hotelů, rekreačních zařízení a průmyslových závodů. Čerpadlo je rovněž možno využít pro systémy tlakových kanalizací a čistíren odpadních vod.

Další vlastnosti: Výtlak [m] 21,5. Napětí [V] 400. Kabel [m] 9,5. Výtlačná přípojka [coul] 6/4". Plovák Ne. Průchodnost čerpadla [mm] -. Ucpávka Mechanická dvojitá. Výkon [kW] 1,5. Regulace otáček Ne. Hloubka ponoru [m] 10. Průtok [l/min] 250. Max. teplota média [°C] 35. Řezací zařízení Ano. Hmotnost 38 kg. : ::. Kód výrobce PGPP2022-P. Spolehlivost 100%. Distribuce Česká republika. . .

Název:
Kopro PGPP 2022 PN 227
Výrobce:
SKU:
ED7082

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6056
produktů
190
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz