Domácí vodárna s FM VS 3-65 PWM 230V

Domácí vodárna s FM VS 3-65 PWM 230V

Domácí vodárna s FM VS 3-65 PWM 230V od výrobce EVAK PUMPS lze pořídit u nás za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny. Domácí vodárna s FM VS 3-65 PWM 230V - produkt momentálně prodáváme za 24060 Kč

24060 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Kompletní sada s ponorným čerpadlem a frekvenčním měničem pro konstantní tlak.  Čerpadlo pracuje ponořené ve vrtu či studni a je ovládáno jednotkou PWM s frekvenčním měničem - celý systém po otevření odběrního místa automaticky sepne, po uzavření vypne. Vyrovnávací tlaková nádoba omezí vodní rázy a sníží počet spínání, vodárna zapne až odběru cca 3 litrů vody.

Během odběru vody jednotka reguluje otáčky čerpadla podle okamžité spotřeby a udržuje vždy nastavený konstantní tlak. Při menších odběrech dochází k významnému snížení příkonu a tím k úspoře provozních nákladů. Systém umožňuje individuální nastavení provozních parametrů a veškerých jistících prvků.

Dodávka v továrním nastavení odpovídá zhruba 95% instalací a mimo nastavení provozního tlaku, nemusí uživatel do systému zasahovat. Charakteristické použití pro tyto vodárny je v domácnostech s velkým počtem odběrních míst, při zahradních závlahách, v lokalitách s velkým rozmezím kolísání hladiny ve vrtu, v penzionech, komerčních objektech na sportovištích apod.

Použití

Svými vlastnostmi je sestava určena zejména pro lokality vyžadující konstantní tlak nezávislý na průtoku nebo poklesu hadiny ve zdroji vody. Primárně je sada vhodná zejména pro vrty o hloubce do cca 30m s malou vydatností jako vodárna pro zásobování objektů vodou, závlahové systémy, zemědělství, komerční využití apod.

Sestava zahrnuje:

  • Ponorné čerpadlo V4S 3M15, 230V
  • Řídící jednotku PWM II 230 1-Basic/8,5
  • Tlakovou nádobu 8 litrů
  • Kondenzátorovou skříň pro čerpadlo

Napájecí kabel není součástí, dokupuje se zvlášť. Délku volí zákazník dle svých požadavků, viz níže, nebo v nabídce

Další vlastnosti: Výtlak [m] 90. Napětí [V] 230. Průměr soustrojí [mm] 98. Kabel [m] 2. Výtlačná přípojka [coul] 5/4" (vnitřní závit). Objem nádoby [l] 8. Výkon [kW] 1,1. Regulace otáček Ano. Počet stupňů 15. Spínací tlak konstantní (nastavitelný). Hloubka ponoru [m] 200. Průtok [l/min] 70. Max. teplota média [°C] 35. Stupeň krytí IP 55 , IP 68. Konstrukce Odstředivé. Hmotnost 25 kg. Ochrana běhu na sucho Ano. Atest na pitnou vodu Ne. : ::. Kód výrobce SW0002.

Název:
Domácí vodárna s FM VS 3-65 PWM 230V
Výrobce:
SKU:
ED0038

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na webu Vrtání-Čerpání.cz najdete levné nástroje oblíbených značek. Přesvěčte se sami o jejich kvalitě a pořiďte si automatické nářadí, které vám nesmí chybět. Vybírejte z šorikého sortiment vrtaček, čerpadel a dalšího ručního i auromatického nářadí. Nákupem online získáte spoustu výhod, od ušetřeného času po možnost vrácení zboží. Na Vrtání-Čerpání.cz pro vás aktualizujeme ty nejprodávanější čerpadla, vrtačky a příslušentví.
Vybírejte z nabídky
6074
produktů
186
ověřených dodavatelů
3
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Vrtání-Čerpání.cz